ycipk-1joixl

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie myślą o ślubie. "Jesteśmy młodzi, bawimy się"

Wiktoria Gąsiewska nie ukrywa, że często słyszy pytanie o ślub i dzieci z Adamem Zdrójkowskim. Jej narzeczony jest świetnie ustawiony, ale ma dopiero 19 lat. I tak jak ona woli się teraz bawić i korzystać z młodości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są nierozłączni
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są nierozłączni (ONS.pl)
ycipk-1joixl

Wiktoria Gąsiewska to wschodząca gwiazda telewizji, która kojarzona jest głównie z serialu "rodzinka.pl". Tam też poznała młodszego o rok Adama Zdrójkowskiego. Serialowa miłość przerodziła się w coś więcej. Aktorska para świetnie się dogaduje i jest angażowana do kolejnych wspólnych projektów ("Dance, Dance, Dance", "The Voice of Poland"). Także poza planem są nierozłączni.

Obejrzyj: Gąsiewska: "Adam utrzymuje, że mu się zawsze podobałam"

ycipk-1joixl

- Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają – mówiła Gąsiewska w "Super Expressie". - Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas.

20-latka dodała, że po pracy imprezują jak wszyscy młodzi ludzie. Z tą różnicą, że swoich znajomych zapraszają do warszawskiej knajpki Zdrójkowskiego, gdzie "lubią celebrować życie".

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska mówi o rozbieranej sesji. Chce zapozować nago w słusznej sprawie

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1joixl

ycipk-1joixl
ycipk-1joixl