Trwa ładowanie...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie myślą o ślubie. "Jesteśmy młodzi, bawimy się"

Wiktoria Gąsiewska nie ukrywa, że często słyszy pytanie o ślub i dzieci z Adamem Zdrójkowskim. Jej narzeczony jest świetnie ustawiony, ale ma dopiero 19 lat. I tak jak ona woli się teraz bawić i korzystać z młodości.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie myślą o ślubie. "Jesteśmy młodzi, bawimy się"Źródło: ONS.pl
d4gsmru
d4gsmru

Wiktoria Gąsiewska to wschodząca gwiazda telewizji, która kojarzona jest głównie z serialu "rodzinka.pl". Tam też poznała młodszego o rok Adama Zdrójkowskiego. Serialowa miłość przerodziła się w coś więcej. Aktorska para świetnie się dogaduje i jest angażowana do kolejnych wspólnych projektów ("Dance, Dance, Dance", "The Voice of Poland"). Także poza planem są nierozłączni.

Obejrzyj: Gąsiewska: "Adam utrzymuje, że mu się zawsze podobałam"

- Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają – mówiła Gąsiewska w "Super Expressie". - Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas.

20-latka dodała, że po pracy imprezują jak wszyscy młodzi ludzie. Z tą różnicą, że swoich znajomych zapraszają do warszawskiej knajpki Zdrójkowskiego, gdzie "lubią celebrować życie".

d4gsmru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gsmru