Trwa ładowanie...
ddwav99
Megafon.pl
News

Adele dziennie zarabia fortunę. O takiej dniówce możesz tylko pomarzyć!

Nie tylko piłkarze mają niezłe dniówki. Całkiem wysokimi dochodami może pochwalić się Adele. Piosenkarka zarabia aż 45 tys. funtów dziennie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele ze statuetkami Grammy
Adele ze statuetkami Grammy (ONS.pl)
ddwav99

Gwiazda popu w ostatnim roku zarabiała dziennie 45 tys. funtów. Duża w tym zasługa jej ostatniej płyty "25", która na całym świecie rozeszła się w nakładzie 20 mln kopii. Łącznie na konto artystki wpłynęło 16,5 mln funtów. Zyski wokalistka czerpie też z koncertów. Niedawno otrzymała propozycję rocznej serii występów w Las Vegas za 20 mln dolarów. Nie zapominajmy jednak, że Angielka nie przepada za występami na żywo, bardzo ją one stresują, więc nie wiadomo, czy nawet tak lukratywna propozycja ją skusi. Priorytetem dla Adele jest rodzina - syn Angelo i mąż Simon Konecki.

Adele ma na koncie trzy długogrające krążki "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

Adele East News
Adele

ZOBACZ TAKŻE: #dziejesiewkulturze: Adele zaprosiła ofiary pożaru na pokaz "Gru, Dru i Minionki"

ddwav99
ddwav99

Podziel się opinią

Share

ddwav99

ddwav99