Trwa ładowanie...

Adele: jej sekret wyszedł na jaw. Tak piosenkarka ukrywa się przed swoimi fanami

Brytyjska gwiazda starała się zachować swój sprytny sposób na omijanie tłumów fanów w tajemnicy, aż do końca swojej trasy koncertowej. Niestety, jej trik wyszedł na jaw. Podczas jednego z występów podsyciła ciekawość dziennikarzy, którzy odkryli jej sekret.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Adele: jej sekret wyszedł na jaw. Tak piosenkarka ukrywa się przed swoimi fanamiŹródło: East News
dy56q70
dy56q70

Trwająca trasa koncertowa po Australii jest dla Adele wyjątkowa nie tylko dlatego, że artystka po raz pierwszy zaprezentowała się tamtejszej publiczności. To podczas występu w Brisbane piosenkarka obwieściła fanom, że wyszła za mąż. Teraz okazuje się, że tę trasę gwiazda zapamięta na długo jeszcze z jednego powodu. Zupełnie przypadkowo piosenkarka naprowadziła dziennikarzy na trop swojej ściśle strzeżonej tajemnicy.

Podczas koncertu w Sydney artystka zażartowała z fanami, mówiąc, że padliby ze śmiechu, gdyby dowiedzieli się, dlaczego na scenie wciąż pojawia się spocona. Dziennikarze "The Sun" zaczęli węszyć i dotarli do informatora, który wyjawił im tajemnicę gwiazdy.

- Adele siedzi w skrzyni przez kilka minut, podczas gdy ekipa transportuje ją przez sam środek rozemocjonowanego tłumy jej fanów wprost do garderoby - stwierdził rozmówca brytyjskiego tabloidu.

East News
Źródło: East News

Okazuje się, że Adele przemyka niezauważona przez fanów, tuż pod ich nosem, wewnątrz ciasnego i dusznego pudła na sprzęt muzyczny. W ten sposób gwieździe udaje się uniknąć przed koncertowego zgiełku i zaczepek ze strony jej oddanych fanów. Podobno, wielokrotnie nagradzana wokalistka umila sobie czas w pudle słuchając muzyki.

dy56q70

Dlaczego artystka korzysta z takiego, dość ekstremalnego sposobu komunikacji? Na koncert w salach czy teatrach Adele mogłaby przejść niezauważona specjalnymi korytarzami. Najczęściej jednak występy artystki odbywają się na wielkich obiektach sportowych, na których spokojne, niezakłócane przez fanów przejście do garderoby jest niemożliwe. W celu uniknięcia "osaczenia" przez publiczność 28-latka ukrywa się w ciasnym i dusznym pudle, z którego wychodzi zlana potem.

Adele triumfatorką Grammy 2012 ONS.pl
Adele triumfatorką Grammy 2012 Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dy56q70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy56q70