Trwa ładowanie...
d13unxn
News

Adele sprzedała dom. Straciła na transakcji milion funtów

Adele rozwodzi się z Simonem Koneckim. Na sprzedaż wystawiła ich wspólny dom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele
Adele (Materiały prasowe)
d13unxn

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Adele rozstała się z Simonem Koneckim. Teraz "Daily Mail" informuje, że wokalistka sprzedała dom, który dzieliła z byłym partnerem. Na tej transakcji straciła milion funtów.

Gwiazda zakupiła willę w 2017 r. za 4 mln funtów. Ostatnio udało jej się sprzedać ją za 3 mln funtów. W XVIII-wiecznym domu znajduje się wiele luksusów. Nowy właściciel może korzystać m.in. z kortu tenisowego.

ZOBACZ: Adele zarabia 45 tysięcy funtów dziennie. Dratwicki: "Astronomiczna kwota!"

Adele i Simon Konecki wiedli sielskie życie w domu z dala od miasta. Jednak po kilku latach ich relacja rozpadła się. W 2019 r. artystka wystawiła dom na sprzedaż. Wówczas złożyła też pozew o rozwód z Simonem Koneckim, którego poślubiła w 2016 r. podczas prywatnej ceremonii.

d13unxn

Choć piosenkarka sprzedała willę z milionową stratę, to mówi się o tym, że wciąż jest właścicielką kilku nieruchomości w Wielkiej Brytanii, w tym innego domu i mieszkania w Londynie.

Adele spędza teraz dużo czasu w Los Angeles. Według zachodnich mediów artystka i Simone Konecki mają domy obok siebie, żeby łatwiej było im wychowywać syna. Po zakończeniu 8-letniego związku małżonkowie wciąż pozostają w dobrych relacjach.

Podobno obecnie wokalistka związana jest z innym muzykiem, Skeptą. Choć już docierają do mediów informacje, że i ta relacja nie okazała się trwała.

d13unxn

Podziel się opinią

Share

d13unxn

d13unxn