Trwa ładowanie...

Afera z córkami Krajewskiego była tylko żartem?

Od kilku tygodni media żyją sensacyjnymi doniesienia o nieślubnej córce Seweryna Krajewskiego. Julitta miałaby odziedziczyć po jego śmierci nawet 1,5 mln złotych. Jednak jak się okazuje nie jest to prawda. Żona byłego lidera "Czerwonych gitar" zdradziła w ostatnim wywiadzie, że dziewczyna nie jest prawdziwą córką piosenkarza. Przez ostatnie lata podobne sytuacje pojawiały się wielokrotnie.

Afera z córkami Krajewskiego była tylko żartem?Źródło: East News
d2oqd89
d2oqd89

– To nie pierwszy przypadek, kiedy ktoś podaje się za dziecko Seweryna. Były już takie osoby w przeszłości. Tym razem przypadek się nagłośnił, bo ta pani poszła do mediów. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego, bo takiej nagonki nie można robić – zdradziła "Faktowi" Elżbieta Krajewska.

Sopot TOPtrendy Festiwal 2011- Koncert Top, czerwiec 2011, Seweryn Krajewski AKPA
Sopot TOPtrendy Festiwal 2011- Koncert Top, czerwiec 2011, Seweryn Krajewski Źródło: AKPA

Niedoszła córka Krajewskiego zapewniała niedawno media, że posiada badania DNA, które potwierdzają, że Seweryn jest jej biologicznym ojcem. Piosenkarz zdementował doniesienia Julitty i przedstawił swoje badania DNA, które zaprzeczają tym sensacjom. Dodatkowo muzyk wyjawił, że oprócz syna Sebastiana ma jeszcze dwie córki. Jednak jak się okazało... wszystko było żartem.

– Seweryn nie ma dwóch córek. Miał dwóch synów. Teraz ma jednego. On lubi sobie zażartować, bo ma poczucie humoru i dystans do wszystkiego – dodała pani Elżbieta.

Zobacz też: Kozidrak: "Teraz jestem odważna i szczęśliwa!"

Seweryn Krajewski AKPA
Seweryn Krajewski Źródło: AKPA
Seweryn Krajewski East News
Seweryn Krajewski Źródło: East News
d2oqd89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oqd89