Trwa ładowanie...

Agata Buczkowska odejdzie z Ich Troje? Ma dość plotek o romansie

Agata Buczkowska ma zaledwie 20 lat i nie najlepiej znosi doniesienia mediów o romansie z Michałem Wiśniewskim. Wokalistka zastanawia się nad solową karierą.

Agata Buczkowska odejdzie z Ich Troje? Ma dość plotek o romansieŹródło: East News
d2u6ftz
d2u6ftz

Kiedy Dominika Tajner-Wiśniewska ogłosiła, że Michał Wiśniewski wniósł pozew o rozwód, oczy wszystkich fanów skupiły się na Agacie Buczkowskiej. Wielu podejrzewało, że wokalista porzucił żonę dla młodszej kobiety. A przecież romanse i związki Wiśniewskiego często zaczynały się od wspólnych koncertów i pracy.

Agata Buczkowska zdementowała plotki i podkreśliła, że nie łączy ją nic z Michałem Wiśniewskich oprócz koncertowania i wspólnej pasji. 20-latka źle znosi publikacje na swój temat w ostatnim czasie.

ZOBACZ: Wiśniewski: "Michał nie znosi, gdy jego partnerka zaczyna się usamodzielniać"

- Odkąd gruchnęła plotka, że to ona przyczyniła się do decyzji Michała o rozwodzie z Dominiką Tajner, Agata dostaje setki przykrych wiadomości od jego fanów. Jej rodzina też bardzo to przeżywa i nie jest im łatwo - zdradza informator "Faktowi".

d2u6ftz

Buczkowska rozważa solową karierę. Decyzję może ułatwić jej fakt, że kontrakt z 2017 r. zawarty z zespołem wygasa przed końcem wakacji. Co ciekawe, talentem Agaty jest już zainteresowana jedna duża wytwórnia.

- Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale i dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego.

Niestety, wokalistka nie chciała skomentować tych doniesień.

d2u6ftz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u6ftz