ycipk-2ozi4a

Agata Buzek i Jacek Braciak przyszli razem na premierę filmu

Agata Buzek i Jacek Braciak nową parą w polskim show biznesie. Ich wspólne przybycie na premierę filmu przypieczętowało domysły prasy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Buzek i Jacek Braciak na premierze filmu pt. Córka trenera w Kinie Pod Baranami
Agata Buzek i Jacek Braciak na premierze filmu pt. Córka trenera w Kinie Pod Baranami (East News)
ycipk-2ozi4a

Pierwsze plotki o zażyłości pary pojawiły się jesienią ubiegłego roku. Para została przyłapana przez paparazzi podczas gorącej wymiany czułości na ulicy Francuskiej w Warszawie.

Wielu było zaskoczonych tymi rewelacjami. Jeszcze nie tak dawno temu aktorka dementowała plotkę o rozwodzie, a Braciak był łączony z kilkoma aktorkami. Buzek jednak nigdy nie była bohaterką tabloidowych publikacji.

Zobacz także: Agata Buzek zagrała z Robertem Pattisonem. Musieli nosić te same ubrania

ycipk-2ozi4a

Z biegiem czasu zaczęły się pojawiać kolejne doniesienia. Media obiegły informacje, że Jacek "zakochał się w Agacie po uszy" i obsypuje ją niekonwencjonalnymi prezentami. Kolorowa prasa donosiła także, że para postanowiła ze sobą zamieszkać, a aktor poznał już nawet rodziców swojej sympatii.

Fot. Damian Klamka/East News. Krakow 19.02.2019. Premiera filmu pt. Corka trenera w Kinie Pod Baranami. East News
Podziel się

Artyści jednak nie komentowali tych doniesień i stronili od blasku fleszy. Gdy więc pojawili się na krakowskiej premierze filmu "Córka trenera", wywołali niemałe poruszenie. Mówi się o tym, że to właśnie praca na planie tej produkcji bardzo ich do siebie zbliżyła.

ycipk-2ozi4a

I to właśnie premiera filmu była okazją, by po raz pierwszy oficjalnie zaprezentować się na imprezie branżowej jako para. W obecności fotoreporterów nie okazywali sobie jednak żadnych czułości.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ozi4a

ycipk-2ozi4a
ycipk-2ozi4a