Trwa ładowanie...
d4ycuv0

Agata i Piotr Rubik na pierwszych wakacjach. Pokazała fotkę z 2006 r.

Piotr Rubik i Agata Paskudzka byli ze sobą przez trzy lata, zanim złożyli przysięgę małżeńską przed ołtarzem. Żona Rubika i matka jego dwóch córek wróciła pamięcią do początków ich znajomości i podzieliła się sentymentalnym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata i Piotr Rubik w czerwcu obchodzili 11. rocznicę ślubu
Agata i Piotr Rubik w czerwcu obchodzili 11. rocznicę ślubu (ONS.pl)
d4ycuv0

Agata i Piotr Rubik w 10. rocznicę ślubu pojechali całą rodziną na Hawaje. Jak się okazuje, zagraniczne podróże i wczasy na gorących plażach towarzyszą im od początku znajomości. Na profilu Agaty Rubik na Instagramie pojawiła się fotka z 2006 r. Wybranka Piotra Rubika miała wtedy 20 lat. On jest od niej prawie dwa razy starszy.

Obejrzyj: Żona Piotra Rubika reklamuje ich biznes: "Nikt w Polsce tak nie potrafi"

"Zawsze razem w stronę słońca" – napisała Agata Rubik pod zdjęciem. "Mamy ze sobą wiele wspólnego, ponoć nawet wyglądamy jak rodzeństwo, tudzież jak ojciec z córką".

d4ycuv0

Coś w tym jest. W końcu Agata to rocznik 1986, a Piotr Rubik urodził się w 1968 r. Fotka na Instagramie została zrobiona na Malediwach w 2006 r. podczas ich pierwszych wspólnych wakacji.

Zobacz także: Agata Rubik poddała się restrykcyjnej diecie. Przyniosła zamierzone efekty?

Przed ołtarzem stanęli dwa lata później. Ślub znanego kompozytora wzbudzał wielkie zainteresowanie – jeden z miesięczników miał zapłacić aż 200 tys. zł za ślubną sesję zdjęciową na wyłączność.

Agata i Piotr wspólnie wychowują dwie córki: 10-letnią Helenkę i 6-letnią Alicję.

d4ycuv0

Podziel się opinią

Share
d4ycuv0
d4ycuv0