Trwa ładowanie...
d30m5w7

Agata Rubik poddała się restrykcyjnej diecie. Przyniosła zamierzone efekty?

Agata Rubik postanowiła o siebie zadbać. Po ostatnich wakacjach w Juracie żona znanego kompozytora poddała się ścisłej diecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Rubik poddała się restrykcyjnej diecie. Przyniosła zamierzone efekty?
Agata Rubik poddała się restrykcyjnej diecie. Przyniosła zamierzone efekty? (ONS.pl)
d30m5w7

Agata Rubik po przyjemnych wakacjach w Juracie postanowiła wrócić do formy. Żona kompozytora poddała się surowej diecie i wróciła do ćwiczeń.

"Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po czterotygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno-owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać!" - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Rubik pochwaliła się również sporą utratą wagi.

d30m5w7

"Kto przez to przechodził, wie, o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując - czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu?" - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Piotra Rubika reklamuje ich biznes: "Nikt w Polsce tak nie potrafi"

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7