ycipk-2hn6lr

Agata Kulesza nie stawiła się na sprawie rozwodowej. Zeznawała Katarzyna Nosowska

11 lipca odbyła się kolejna sprawa rozwodowa Agaty Kuleszy i jej męża. Na sali sąd przesłuchał siostrę aktorki i przyjaciółkę, Katarzynę Nosowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kulesza
Agata Kulesza (East News)
ycipk-2hn6lr

W małżeństwie Agaty Kuleszy od dawna nie działo się dorze. Okazało się, że gwiazda założyła nawet Niebieską Kartę i szukała pomocy u specjalistów. W końcu postanowiła ułożyć sobie życie na nowo i złożyła wniosek o rozwód z orzeczeniem o winie męża. On odwdzięczył się jej tym samym.

11 lipca odbyło się już kolejne posiedzenie sądu. Agata Kulesza nie stawiła się na rozprawie. Według relacji "Super Expressu" mąż gwiazdy był w doskonałym humorze i chętnie rozmawiał z mediami. O Kuleszy mówił "powódka".

ZOBACZ: Nowa miłość Agaty Kuleszy: "Było widać, że jest wyluzowana i dobrze się czuje u boku nowego partnera"

ycipk-2hn6lr

- Trudno jest żałować róż, gdy płoną lasy. Duchowo czuję się wdowcem. Nieszczęśliwym człowiekiem nie jestem. Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo. Uwolniłem się w lutym 2018 r., wyrwałem się. Zostałem zrujnowany przez jej działania nękające - wyznał w rozmowie z tabloidem.

Mężczyzna opowiedział też o tym, jak pracuje się z żoną na planie "Rodzinki.pl".

- Kiedy powódka jest na planie, ja jestem odsuwany od zdjęć. Nie można nawet powiedzieć, że się mijamy. Po prostu się nie widujemy.

ycipk-2hn6lr

Przeczytaj: Nowa miłość Agaty Kuleszy. Spotyka się z kolegą męża

Jak informuje tabloid, sąd przesłuchał na ostatniej rozprawie Katarzynę Nosowską, z którą gwiazda przyjaźni się od wielu lat oraz siostrę "powódki', Magdę. Obie panie zeznawały ponad godzinę. W trakcie zeznań sąd zrobił kilkuminutowe przerwy.

- Dziękuję ci, dziękuję Madziu! – powiedział mąż Kuleszy z uśmiechem na ustach do siostry aktorki.

Po zakończeniu rozprawy partner gwiazdy powiedział, że to nie koniec batalii sądowej i że zakończenie sprawy nie nastąpi prędko.

ycipk-2hn6lr

- Myślę, że rozstrzygnięcie sprawy nie nastąpi wcześniej jak w grudniu - dodał.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hn6lr

ycipk-2hn6lr
ycipk-2hn6lr