Trwa ładowanie...
d4jmeyp

Agata Młynarska cały czas cierpi w szpitalu. Już myśli o powrocie do pracy

Prezenterka od lat choruje na nieswoiste zapalenie jelit i była przekonana, że o swojej przypadłości wie wszystko. Kolejny atak przewlekłej choroby zaskoczył ją na wakacjach nad morzem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska chce wrócić do pracy od sierpnia
Agata Młynarska chce wrócić do pracy od sierpnia (Instagram.com)
d4jmeyp

- Obudziłam się rano i od razu wiedziałam, że nie wstanę z łóżka. Ból brzucha był nie do wytrzymania, do tego torsje. Po kilku godzinach znalazłam się w szpitalu – powiedziała "Faktowi". - Dawno nie miałam tak silnego nawrotu choroby.

- Moja choroba jest jak życie na bombie zegarowej – dodała dziennikowi. Nie zamierza się jednak poddawać i już zapowiada, że po wyjściu ze szpitala wraca nad morze, a od sierpnia chce wrócić do pracy w TVN-ie.

Na razie nie może jednak opuścić szpitala, gdzie, jak dowiedział się "Super Express", miała przepychane jelita.

d4jmeyp

- Ludzie muszą mieć samoświadomość i wiedzieć, co może być problemem. Więcej o jelitach powinno się mówić. Każdy z nas ma jelita i każdy z nas idzie zrobić – przepraszam – kupę. I jak przez tydzień nie może pan jej zrobić, albo mam pan biegunkę, to się pan zaczyna martwić. Czy to jest Beata Szydło, czy Robert Lewandowski, czy pan, czy ja – wszyscy na koniec dnia idziemy do kibla. Ale to jest choroba wywołująca duże poczucie wstydu, bo wiąże się z wymiotami, z biegunką. One powodują, że ludzie zapadają się w siebie, przestają wychodzić z domu, żyją w potwornym stresie. Ja pokazałam, że można normalnie funkcjonować, pracować i żyć z tą chorobą – mówiła w rozmowie z WP.

d4jmeyp

Podziel się opinią

Share
d4jmeyp
d4jmeyp