Trwa ładowanie...

Agata Młynarska krytykuje Owsiaka za tekst o Pawłowicz. "Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe"

Podczas Przystanku Woodstock Jerzy Owsiak wypowiedział się publicznie o Krystynie Pawłowicz, życząc jej m.in. seksu. Do wypowiedzi szefa Fundacji WOŚP ustosunkowała się Agata Młynarska. Dziennikarce wyraźnie nie spodobały się słowa Owsiaka. Chce, aby społecznik przeprosił posłankę.

Agata Młynarska krytykuje Owsiaka za tekst o Pawłowicz. "Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe"Źródło: Agencja Gazeta
d45fm1r
d45fm1r

Pomiędzy spotkaniami na tegorocznej woodstockowej Akademii Sztuk Przepięknych, społecznik odniósł się do wypowiedzi Pawłowicz, która w 2014 roku stwierdziła, że na tym festiwalu dochodzi do szczucia na Kościół i promuje się wartości satanistyczne.

Owsiaka nieco poniosło. Prezes Fundacji WOŚP życzył posłance, aby spróbowała seksu, który tylko może jej wyjść na zdrowie. Według Owsiaka ta czynność ma spowodować, że Pawłowicz "rozluźnią się nogi", plecy, poczuje "wiatr we włosach", a przez to "w głowie może też się poukładać".

PiS już zapowiedział, że skandaliczna wypowiedź Owsiaka zostanie zgłoszona do prokuratury. *Do jego komentarza o życiu seksualnym posłanki Krystyny Pawłowicz odniosła się też Agata Młynarska. *Dziennikarka opublikowała na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym wyraża ogromny szacunek dla jego dokonań i jednocześnie krytykuje wypowiedź z tegorocznego Woodstocku.

- [...] proszę Cię, jako stara przyjaciółka, wierny pies i kobieta - nie rób tego. Nie dawaj się ponosić chęci odwetu.Tak jak radził Ojciec Jan Góra - nie podejmuj dyskusji na poziomie, który Ci nie odpowiada. A nam, kobietom w Polsce, szczególnie teraz, ale i zawsze, potrzeba szacunku. Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe, nieeleganckie i nie przystoi. Nie rób nam tego! Mamy po uszy publicznych, chamskich zachowań facetów, którzy myślą, że żarcikiem o seksie pokażą jacy są cool i na luzie. Nie dołączaj do nich. Nawet, jeśli miałeś dobre intencje. Weź to na klatę, pokaż klasę i przeproś panią Krystynę Pawłowicz. Wszystkim wyjdzie to tylko na dobre. A ja z całego serca gratuluję Festiwalu! To było wielkie! - napisała Młynarska. Zgadzacie się z nią?

Agata Młynarska ONS.pl
Agata Młynarska Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TAKŻE: Młynarska broni Owsiaka: "To, co Jurek osiągnął jest na Nobla"

d45fm1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45fm1r