Trwa ładowanie...
doc7194

Agata Młynarska nie pojawiła się na ślubie syna. Przeszkodziła jej w tym odległość

Dziennikarka jest bardzo rodzinną osobą. Mimo to nie udało jej się być na ślubie młodszego syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska jest dumna ze swoich dzieci.
Agata Młynarska jest dumna ze swoich dzieci. (ONS.pl)
doc7194

Agata Młynarska ma 2 dorosłych synów: 35-letniego Stanisława i 31-letniego Tadeusza oraz adoptowaną córkę Sylwię. Ma z nimi głęboką więź, rozmawiają codziennie. Niestety rzadziej się widują.

Starszy syn dziennikarki mieszka w Warszawie i prowadzi własną szkołę wspinaczkową. Jest ojcem dwóch córek, niedawno rozstał się z żoną. Córka poszła w jej ślady, została dziennikarką. Z kolei młodszy wyemigrował do Los Angeles.

Zobacz: Agata Młynarska: "Wszystkim rozwodzącym się życzę, aby nie dewastowali swojego życia"

- Skręca mnie z tęsknoty za Tadziem, podobnie jak za jego żoną. Ale wiem, że jest szczęśliwy. Spełnia swoje marzenia. Dostał się do jednej z najlepszych szkół filmowych i chce znaleźć zajęcie na najtrudniejszym na świecie filmowym rynku. Wspólnie z żoną budują własny świat i nawet lepiej, że rodzice nie siedzą im na głowie - powiedziała dziennikarka w rozmowie ze "Świat & ludzie".

doc7194

Tadeusz Kieniewicz jest operatorem filmowym. Pierwszy film "Noc życia" nakręcił z Antkiem Królikowskim, a mama dołożyła się do niego finansowo. Oprócz tego w swoim dorobku też zdjęcia do dokumentu o dziadku "Młynarski. Piosenka finałowa". Pracował również na planie zeszłorocznego hitu box office'u "Miszmasz, czyli kogel mogel 3".

W pobliżu hollywoodzkiej fabryki snów Tadeusz zdecydował się na ślub. Na ceremonii zabrakło jego rodziców.

- Ślub był kameralny, tylko oni i świadkowie. Jak przyjadą do Polski, być może odbędzie się rodzinna uroczystość - zdradza Agata Młynarska.

Dziennikarka twierdzi, że dzięki terapii udało jej się wychować synów, którzy mocno przeżyli w okresie nastoletnim rozwód rodziców, na samodzielnych, ambitnych mężczyzn.

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194