Trwa ładowanie...

Agata Młynarska o wynikach wyborów: "Nie czuję przegranej Rafała Trzaskowskiego"

Sypią się komentarze po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich. Paulina Młynarska zwróciła szczególną uwagę na słowa Kingi Dudy, a z kolei Agata Młynarska odniosła się do wyniku, jaki osiągnął Rafał Trzaskowski.

Share
Agata Młynarska o wynikach wyborów: "Nie czuję przegranej Rafała Trzaskowskiego"
Źródło: East News
d3rg9fj

Wyniki wyborów pokazały, że polscy wyborcy są wyjątkowo podzieleni. Wieczór wyborczy wzbudził sporo emocji, które dalej trzymają się wśród internautów. Paulina Młynarska zwróciła uwagę na to, co w sztabie Andrzeja Dudy powiedziała Kinga Duda i zaapelowała do córki prezydenta. Manuela Gretkowska postanowiła zaraz po wyborach opublikować ogłoszenie o sprzedaży domu i poinformować o emigracji. Dziennikarka Agata Młynarska zwróciła uwagę na co innego.

Zobacz: Wystąpienie Kingi Dudy po ogłoszeniu sondażu IPSOS. "Nikt nie zasługuje, by być obiektem nienawiści"

Młynarska poinformowała fanów, że musiała zrezygnować z wieczornej rozmowy live na Instagramie. "Muszę zebrać myśli, zastanowić się, nabrać dystansu. Do tego potrzeba skupienia" - przyznała.

d3rg9fj

Na jej decyzję bez wątpienia miały wpływ wyniki wyborów. Dziennikarka zdecydowała się na wyważony komentarz i zamiast zaserwować prztyczek wyborcom Andrzeja Dudy, odniosła się do wyniku Rafała Trzaskowskiego.

"Co ciekawe - nie czuję przegranej Rafała Trzaskowskiego. Widzę wielki sukces siły młodych ludzi, którzy chcą zmiany. Widzę wielką energię i potrzebę normalności. Coś dobrego z tego się urodzi. I na pocieszenie cytat z Taty z lat 60tych o Polsce, który daje wiele do myślenia - 'bo mimo wszelkie przemiany nie wyrosną na rżysku banany, nie zamienią się w kawior pędraki, bo układ taki'" - napisała.

Internauci w komentarzach... podzieleni. Co raczej mało kogo dziwi.

d3rg9fj

Podziel się opinią

Share
d3rg9fj
d3rg9fj