Trwa ładowanie...
d3afbgz

Agata Młynarska o wynikach wyborów: "Nie czuję przegranej Rafała Trzaskowskiego"

Sypią się komentarze po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich. Paulina Młynarska zwróciła szczególną uwagę na słowa Kingi Dudy, a z kolei Agata Młynarska odniosła się do wyniku, jaki osiągnął Rafał Trzaskowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska o wyniku Rafała Trzaskowskiego
Agata Młynarska o wyniku Rafała Trzaskowskiego (East News)
d3afbgz

Wyniki wyborów pokazały, że polscy wyborcy są wyjątkowo podzieleni. Wieczór wyborczy wzbudził sporo emocji, które dalej trzymają się wśród internautów. Paulina Młynarska zwróciła uwagę na to, co w sztabie Andrzeja Dudy powiedziała Kinga Duda i zaapelowała do córki prezydenta. Manuela Gretkowska postanowiła zaraz po wyborach opublikować ogłoszenie o sprzedaży domu i poinformować o emigracji. Dziennikarka Agata Młynarska zwróciła uwagę na co innego.

Zobacz: Wystąpienie Kingi Dudy po ogłoszeniu sondażu IPSOS. "Nikt nie zasługuje, by być obiektem nienawiści"

Młynarska poinformowała fanów, że musiała zrezygnować z wieczornej rozmowy live na Instagramie. "Muszę zebrać myśli, zastanowić się, nabrać dystansu. Do tego potrzeba skupienia" - przyznała.

d3afbgz

Na jej decyzję bez wątpienia miały wpływ wyniki wyborów. Dziennikarka zdecydowała się na wyważony komentarz i zamiast zaserwować prztyczek wyborcom Andrzeja Dudy, odniosła się do wyniku Rafała Trzaskowskiego.

"Co ciekawe - nie czuję przegranej Rafała Trzaskowskiego. Widzę wielki sukces siły młodych ludzi, którzy chcą zmiany. Widzę wielką energię i potrzebę normalności. Coś dobrego z tego się urodzi. I na pocieszenie cytat z Taty z lat 60tych o Polsce, który daje wiele do myślenia - 'bo mimo wszelkie przemiany nie wyrosną na rżysku banany, nie zamienią się w kawior pędraki, bo układ taki'" - napisała.

Internauci w komentarzach... podzieleni. Co raczej mało kogo dziwi.

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz