Trwa ładowanie...
d1mpa33

Agata Młynarska pokazała się bez makijażu. Opublikowała zdjęcie

Agata Młynarska postanowiła opublikować fotkę. "Na tym zdjęciu widzicie mnie tuż po obudzeniu" - pisze dziennikarka. Internauci nie szczędzili komplementów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska skończyła 50 lat
Agata Młynarska skończyła 50 lat (East News, Fot: East News)
d1mpa33

Agata Młynarska to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych dziennikarek. Przez lata związana była ze stacją TVP, dziś prowadzi program na antenie TVN Style.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska: "Wszystkim rozwodzącym się życzę, aby nie dewastowali swojego życia"

Jak większość gwiazd, tak samo Młynarska jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła opublikować zaskakujący post. Dziennikarka pokazała się tuż po przebudzeniu bez grama makijażu.

"Na tym zdjęciu widzicie mnie tuż po obudzeniu. Razem z Bolkiem cieszymy się z tego, co piszecie, że wierzycie w siebie, w moc kobiet i macie w nosie stereotypy na temat wieku, to wielka zmiana, bo jeszcze chwilę temu aż tak pozytywnie nie było. Najważniejsze jest poczucie własnej wartości i świadomość, że w razie czego mogą nam wszyscy skoczyć. Pozdrawiam w wersji niesesyjnej, z domowego, porannego startu" - czytamy na instagramwoym profilu Agaty Młynarskiej.

d1mpa33

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów. "Pięknie", "Nie jedna kobieta po przebudzeniu marzy, żeby tak wyglądać" - widnieją komentarze. Cóż się dziwić, dziennikarka rzeczywiście wygląda świetnie.

Dziennikarka odnniosła się do wcześniejszego posta, w którym pisała o tym, że wiek nie ma znaczenia w realizowaniu swoich celów czy marzeń. Czemu dała też wyraz, publikując efekty sesji zdjęciowej z okazji 50-tych urodzin.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33