Trwa ładowanie...
d4hfcif

Agata Młynarska chwali się zdjęciem z lat 90. Nic się nie zmieniła

Fanka prezenterki zrobiła jej niespodziankę i podesłała ich wspólne zdjęcie. Mimo że od czasu na fotografii minęło dwadzieścia lat, Agata Młynarska wciąż wygląda tak samo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska pokazała zdjęcie z przeszłości
Agata Młynarska pokazała zdjęcie z przeszłości (ONS.pl)
d4hfcif

"Dzisiaj dostałam mailem zdjęcie z imprezy, którą prowadziłam w Cieszynie w latach 90-tych. Na zdjęciu pani Patrycja, która napisała, że to jedno z jej ukochanych zdjęć z dzieciństwa. Było to bardzo dawno temu i dziś wspomnienia znów wróciły.Pani Patrycjo - dziękuję" - podpisała pod zdjęciem (zachowano oryginalną pisownię). Fani odpowiedzieli:

"Tyle czasu upłynęło, a nasza kochana Agatka nadal prezentuje ten sam czar uśmiechu, no i te piękne nóżki wyeksponowane w tej boskiej mini".

Trzeba przyznać, że faktycznie Agata niewiele się zmieniła i wciaż utrzymuje ten sam wizerunek: blond włosy do połowy szyi, jasna garderoba i szeroki uśmiech. Piękny wygląd i młodzieńcza cera to nie tylko zasługa dobrych genów. Prezenterka w styczniu przyznała w jednym z wywiadów, że stosuje botoks od 20 lat.

d4hfcif

Zobacz też: Agata Młynarska: Jeżeli coś daje nam nadzieję na lepsze jutro, to jest to WOŚP

- Robię botoks. Rzadko, bo raz w roku, może raz na cztery, pięć miesięcy. Uważam, że to wystarczająco - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". Agata Młynarska w marcu tego roku skończy 54 lata.

Zobacz też: Agata Młynarska wylądowała w szpitalu. "Moja choroba ma własne życie"

d4hfcif

Podziel się opinią

Share

d4hfcif

d4hfcif