Trwa ładowanie...

Agata Młynarska polubiła nową partnerkę syna

Agata Młynarska kibicuje swojemu najstarszemu synowi. Ponad rok temu rozstał się ze swoją żoną. Teraz znalazł nową partnerkę.

Share
Agata Młynarska kibicuje synowi
Agata Młynarska kibicuje synowiŹródło: ONS.pl
d3mq8hm

Stanisław Kieniewicz to najstarszy syn Agaty Młynarskiej z pierwszego małżeństwa, ojciec Julii i Klary. Niecałe dwa lata temu rozwiódł się z żoną. Jest właścicielem firmy zajmującej się organizowaniem kursów wspinaczkowych. Teraz w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Joanna podziela jego pasję do wspinania.

Agata Młynarska: "Wszystkim rozwodzącym się życzę, aby nie dewastowali swojego życia"

Jako wykształcony psycholog Kieniewicz pracował kiedyś w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na stanowisku eksperta ds. protokołu dyplomatycznego, ale pasja do wspinaczki zwyciężyła i uczynił z tego sposób na życie.

Nową ukochaną syna Agata poznała jako pierwsza z rodziny. Jak zdradza źródło w rozmowie z "Życiem na gorąco": - Aśka stresowała się, bo przecież znała ją z telewizji, ale Stasiek zapewniał, że nie ma się czego bać. I szybko przekonała się, że miał rację. Otwartość i bezpośredniość Agaty błyskawicznie przełamały lody.

d3mq8hm

Młynarska polubiła nową partnerkę swojego syna: - Asia to piękna kobieta i piękny człowiek - mówi o niej. Podobno liczy na to, że kiedyś się pobiorą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3mq8hm

Podziel się opinią

Share
d3mq8hm
d3mq8hm