Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Agata Młynarska trafiła do szpitala, teraz dziękuje za wsparcie. "Jestem wzruszona"

Dziennikarka w mediach społecznościowych napisała, że przez 4 dni walczyła o życie w szpitalu. Od chwili opublikowania informacji dostała mnóstwo wsparcia. W najnowszym wpisie dziękuje fanom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Młynarska jest wzruszona zachowaniem fanów.
Młynarska jest wzruszona zachowaniem fanów. (East News, Fot: East News)
d1vzdkj

Agata Młynarska choruje na nieswoiste zapalenie jelit. "Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie” – napisała na swoim profilu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Pod postem fani wysyłali mnóstwo słów wsparcia i trzymali kciuki za szybki powrót do zdrowia. "Agatko, dużo zdrowia, pogody ducha i wiary w lepsze jutro”, "Zdrówka Pani Agatko", "Zdrówka, siły i wytrwałości pani Agato" – czytamy.

d1vzdkj

Po wszystkim Młynarska postanowiła podziękować za troskę, która płynęła z praktycznie każdej strony. "Dziękuję. Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od was! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na fb, instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście" – napisała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak również życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj