Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska padła ofiarą cyber-złodziei

Agnieszka Chylińska opublikowała na Instagramie zdjęcie z komisariatu z informacją, że jej wizerunek został wykradziony i wykorzystany w reklamie.

Agnieszka Chylińska padła ofiarą cyber-złodzieiŹródło: East News
d1xjxii
d1xjxii

Kupiliście ostatnio środek na odchudzanie bądź produkt do włosów reklamowany twarzą Chylińskiej? Możliwe, że padliście ofiarami oszustwa. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z policjantem i opisem cyber-przestępstwa, ofiarą którego padła. W styczniu konta w mediach społecznościowych Chylińskiej zostały zhakowane. Podejrzewano, że być może było to spowodowane wcześniejszymi wpisami gwiazdy – jednym popierającym Jurka Owsiaka, a drugim – krytykującym koncert "Artyści przeciw nienawiści".

Zobacz także: Chylińska zniknie z mediów jak Edyta Bartosiewicz? "Powinna być na terapii"

Okazało się jednak, że hakerzy byli po prostu złodziejami, którzy potrzebowali wizerunku Chylińskiej do wykorzystania w reklamie. Gwiazda poinformowała na Instagramie o tym, że zgłosiła sprawę na policję i zachęca osoby, które dały się nabrać na reklamę, by też odwiedziły komisariat.

d1xjxii

Pod zdjęciem z komisariatu napisała: - Oszustwa, o których pisaliśmy (kradzież wizerunku Agnieszki Chylińskiej do reklamy środków na odchudzanie oraz środków do pielęgnacji włosów) zostały zgłoszone przez nas organom ścigania, sprawą zajął się też Wydział Cyberprzestępczości […].Te produkty są szkodliwe dla zdrowia!

Do zdjęcia Chylińska zapozowała z policjantem, który najwidoczniej ucieszył się ze spotkania z gwiazdą. Choć okoliczności były przykre nie mógł ukryć uśmiechu.

d1xjxii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xjxii