WP

Agnieszka Chylińska promuje nową płytę. Pokazała mocny teledysk

Agnieszka Chylińska ma prawo mieć w promującym singlu "zły dzień", ale fani mają prawdziwy powód do radości!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Chylińska promuje nową płytę. Pokazała mocny teledysk
(East News, Fot: East News)
WP

Wokalistka promuje płytę piosenką „Mam zły dzień”. W dniu premiery zamieściła cukierkowy, choć gorzki w wymowie teledysk do singla. Wdzięcząca się w coraz to bardziej wymyślnych strojach Chylińska jeszcze bardziej podkręca nieskomplikowany, ale mocny wydźwięk tekstu. - Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie - mówi o najnowszym wydawnictwie artystka.

Może przyznać się, że czuje się beznadziejnie i znów "ma zły dzień", może wykrzyczeć wszystko, co leży jej na sercu. I robi to w charakterystycznym dla siebie, ostrym, rockowym stylu. Chylińska wciąż ma pazur, co do tego nie ma wątpliwości. I tyczy się to tak jej twórczości, jak i wizerunku. Cała w tatuażach i z irokezem na głowie - oto Chylińska, która podbiła serca fanów!

WP

Płyta "Pink Punk" ukazała się 26 października. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. Artystka rusza także w promującą album jesienną trasę koncertową, która obejmie m.in. Zabrze, Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawę, Gdynię i Olsztyn.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP