Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska robi sobie przerwę. Potrzebuje odpoczynku

Agnieszka Chylińska ogłosiła półroczną przerwę od koncertowania. Artystka stwierdziła, że potrzebuje wytchnienia. Nie oznacza to jednak w pełni zawodowej przerwy.

Agnieszka Chylińska robi sobie przerwę. Potrzebuje odpoczynkuŹródło: Forum
d1jnz9d
d1jnz9d

Piosenkarka przez ostatnie 3 lata pracowała pełną parą. Wydała dwie płyty: "Forever Child" i "Pink Punk" oraz książkę dla dzieci "Zezia, miłość i bunt na statku". W tym czasie zagrała kilkaset koncertów oraz występowała w roli jurorki w programie "Mam talent". Nic dziwnego, że w końcu zamierza odpocząć.

-Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebuję nabrać wiatru w żagle i odpocząć-powiedziała Agnieszka Chylińska w rozmowie z magazynem "Flesz". Ostatnio można było ją zobaczyć na scenie podczas Top of the Top Sopot Festivalu.

Nie będzie to jednak w pełni wolny czas, bo jesienią rusza kolejna edycja "Mam talent". Oznacza to, że co tydzień Agnieszka Chylińska zasiądzie za stołem jurorskim w nagraniach na żywo. Poza pracą w telewizji artystka zamierza napisać kolejną książkę dla dzieci oraz spędzić więcej czasu ze swoimi pociechami. W końcu jest matką 13-letniego Ryszarda, 9-letniej Estery i 6-letniej Krystyny.

W grudniu piosenkarka zagra pierwszy koncert w ramach wyjątkowej trasy koncertowej "Warto było szaleć tak". Będzie ona ukoronowaniem 25 lat działalności artystycznej. Agnieszka Chylińska zamierza z rozmachem uczcić ten jubileusz i wystąpi nie tylko w Polsce, ale i zagranicą m.in. w Brukseli, Londynie, Manchesterze, Dublinie i Hadze.

d1jnz9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jnz9d