Trwa ładowanie...
d2034vn

Agnieszka Kaczorowska ocenia mijający rok. "Następny będzie bardziej szalony"

Aktorka i tancerka w ostatnich miesiącach nie mogła narzekać na nudę. Ślub, plany związane z rodzinnym biznesem, porzucenie ciepłej posadki w telewizji. Co przyniesie jej 2019 r.?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska (East News)
d2034vn

- To był dobry rok ! A tak patrząc głęboko w oczy Maćka, jestem pewna, że kolejny też będzie dobry, może lepszy... na pewno bardziej szalony - napisała Kaczorowska pod zdjęciem na Instagramie.

Młoda mężatka niedawno podjęła ważną decyzję, która zaskoczyła wielu fanów. Mowa o zakończeniu współpracy z "Tańcem z gwiazdami", gdzie pełniła rolę instruktorki.

- Już przed ostatnią edycją "TzG" intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu - tłumaczyła niedawno na Instagramie.

d2034vn

- Cieszę się z miejsca, w którym jestem. Pracuję tam, gdzie chcę pracować. Wybieram. Biorę udział w nowych projektach, które są wartościowe, rozwijają mnie i pozwalają zachować to co dla mnie ważne - dodała Kaczorowska, która żaliła się, że praca w "TzG" uniemożliwia jej prowadzenie własnej szkoły tańca.

Magazyn "Flesz" nieoficjalnie dowiedział się, że Agnieszka Kaczorowska otrzymała inną intratną propozycję - rolę jurorki w nowym programie "Dance, dance, dance".

Kilka miesięcy temu pojawiły się także doniesienia o planach związanych z rodzinnym biznesem. Mówiło się, że Kaczorowska wraz z mężem, który przed ślubem pracował w jej szkole, chce założyć sieć szkół tanecznych i konkurować z takimi markami jak Agustin Egurrola czy Katarzyna Cichopek oraz jej mąż Marcin Hakiel.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2034vn

Podziel się opinią

Share
d2034vn
d2034vn