Trwa ładowanie...
agnieszka kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Zwróciła uwagę na ważną kwestię

Agnieszka Kaczorowska już zrealizowała jedno z noworocznych postanowień. Namawia fanów, by poszli jej śladem.

Share
Agnieszka Kaczorowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Zwróciła uwagę na ważną kwestię
Źródło: ONS.pl
d3f7rmu

Agnieszka Kaczorowska należy do kobiet spełniających się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Od najmłodszych lat rozwija aktorską karierę. Jest też profesjonalną tancerką i prowadzi własną szkołę tańca.

Dość szybko także zdecydowała się na ustabilizowane życie rodzinne. W sierpniu 2018 r. wyszła za mąż za tancerza Macieja Pelę. Para w lipcu 2019 r. doczekała się narodzin córeczki, której dali na imię Emilia. Agnieszka Kaczorowska często publikuje zdjęcia maluszka na instagramowym profilu.

Rodzinne wpisy służą jej nie tylko do chwalenia się uroczymi momentami. Aktorka nie waha się wypowiadać w ważnych kwestiach, takich jak pielęgnacja i opieka nad dzieckiem. Tym razem opowiedziała o tym, jak istotne są regularne badania.

"Wszelkie badania od krwi aż po wszelkie możliwe USG to profilaktyka, która jest ogromnie ważna. Nasze zdrowie jest cenne już nie tylko dla nas samych, ale także dla naszej Kruszynki. Chcemy być zawsze obok niej w pełni sił. Zachęcamy Was serdecznie, aby się badać regularnie z każdej strony!", napisała na Instagramie.

d3f7rmu

Trudno się z nią nie zgodzić. To postawa godna pochwały!

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska o roli żony

d3f7rmu

Podziel się opinią

Share
d3f7rmu
d3f7rmu