Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska pokazała ważne zdjęcie sprzed lat. Dziś ma inne priorytety

Gwiazda dołączyła do internetowej akcji #10yearschallege, która polega na porównaniu swojego aktualnego zdjęcia z fotką sprzed dekady. Przy okazji wspomniała, ile miała wtedy obowiązków na głowie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Kaczorowska pokazała ważne zdjęcie sprzed lat. Dziś ma inne priorytetyŹródło: ONS.pl
d14ok2k
d14ok2k

Agnieszka Kaczorowska, która przez wielu jest cały czas kojarzona z Bożenką z "Klanu", wcale nie wrzuciła zdjęcia z serialu. 10 lat temu praca w telewizji była dla niej bardzo istotna, ale w internetowym wyzwaniu wolała przypomnieć inny ważny element swojego życia.

- W 2009 roku pierwszy raz wygrałam mistrzostwa Polski - napisała pod zestawieniem zdjęć na Instagramie.

10 lat później założyła własną szkołę tańca i jak sama przyznaje, o wiele więcej uczy, niż tańczy. Ale to nie jest jedyna zmiana, która zaszła w jej życiu od czasu zdobycia pierwszego mistrzostwa.

d14ok2k

- Wtedy liceum, nagrania do "Klanu" i treningi, które pochłaniały 4-5 godzin każdego dnia. Dziś prowadzenie oraz uczenie w Danceworld by A. Kaczorowska, nagrania do "Klanu", swojego programu #BędęMamą oraz różne okresowe projekty bardziej lub mniej medialne - wymienia zapracowana 26-latka (zachowano oryginalną pisownię).

- Dziś już wiem, jak ważna jest dbałość o życie prywatne, równowaga i harmonia - dodaje Kaczorowska. - Kiedyś dzień wolny był męczarnią. Dziś delektuję się byciem żoną i przygotowuję do bycia mamą.

Obejrzyj: Kaczorowska o roli żony: "Czasami dokupuję golfy"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d14ok2k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14ok2k