Trwa ładowanie...
d4jzob9

Agnieszka Kaczorowska pokazała ważne zdjęcie sprzed lat. Dziś ma inne priorytety

Gwiazda dołączyła do internetowej akcji #10yearschallege, która polega na porównaniu swojego aktualnego zdjęcia z fotką sprzed dekady. Przy okazji wspomniała, ile miała wtedy obowiązków na głowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska, mimo upływu lat, nie zwalnia tempa
Agnieszka Kaczorowska, mimo upływu lat, nie zwalnia tempa (ONS.pl)
d4jzob9

Agnieszka Kaczorowska, która przez wielu jest cały czas kojarzona z Bożenką z "Klanu", wcale nie wrzuciła zdjęcia z serialu. 10 lat temu praca w telewizji była dla niej bardzo istotna, ale w internetowym wyzwaniu wolała przypomnieć inny ważny element swojego życia.

- W 2009 roku pierwszy raz wygrałam mistrzostwa Polski - napisała pod zestawieniem zdjęć na Instagramie.

10 lat później założyła własną szkołę tańca i jak sama przyznaje, o wiele więcej uczy, niż tańczy. Ale to nie jest jedyna zmiana, która zaszła w jej życiu od czasu zdobycia pierwszego mistrzostwa.

d4jzob9

- Wtedy liceum, nagrania do "Klanu" i treningi, które pochłaniały 4-5 godzin każdego dnia. Dziś prowadzenie oraz uczenie w Danceworld by A. Kaczorowska, nagrania do "Klanu", swojego programu #BędęMamą oraz różne okresowe projekty bardziej lub mniej medialne - wymienia zapracowana 26-latka (zachowano oryginalną pisownię).

- Dziś już wiem, jak ważna jest dbałość o życie prywatne, równowaga i harmonia - dodaje Kaczorowska. - Kiedyś dzień wolny był męczarnią. Dziś delektuję się byciem żoną i przygotowuję do bycia mamą.

Obejrzyj: Kaczorowska o roli żony: "Czasami dokupuję golfy"

d4jzob9

Podziel się opinią

Share

d4jzob9

d4jzob9