Trwa ładowanie...
d32swb5

Agnieszka Kaczorowska prosi fanów o pomoc. Chodzi o jej dziecko

Agnieszka Kaczorowska nie wytrzymała i pokazała, jakie komentarze otrzymuje. Ktoś grozi jej córce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska pokazała hejterskie komentarze
Agnieszka Kaczorowska pokazała hejterskie komentarze (ons.pl)
d32swb5

Kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Córeczka aktorki i Macieja Peli już stała się gwiazdą telewizji i wraz z rodzicami wystąpiła w śniadaniówce. Celebrytka tuż po tym, jak zaszła w ciążę, postanowiła zrobić z tego biznes. Jej profil na Instagramie to była jedna wielka reklama produktów dla kobiet w ciąży i dla niemowląt. Do tego doszedł kanał na YouTubie o rodzicielstwie, gdzie pojawiały się wywiady z ekspertami.

ZOBACZ: Celebryckie baby boom! "Wszystkie gwiazdki żyją tym, że handlują życiem prywatnym"

Ostatnio Kaczorowska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o porodzie i pierwszych dniach w roli matki. Aktorka raczej nie będzie ukrywała dziecka przed światem zewnętrznym. To niestety sprawia, że niektórzy pozbywają się hamulców i poddają Agnieszkę nieustannej ocenie, a nawet hejtują

d32swb5

W końcu Kaczorowska zdecydowała się poprosić fanów o pomoc. Na Instastory pokazała okropne, hejterskie komentarze dotyczące swojej córeczki.

"Twój bachor martwy, jak nie zdradzisz imienia" - napisała osoba z fake'owego konta.

Agnieszka w końcu zaapelowała.

"Bardzo was proszę o zgłaszanie profilu. To ostatnio nagminne i jesteśmy przekonani, że to jedna i ta sama osoba zakładająca różne profile, dlatego idziemy na policję" - napisała.

  Instagram.com
(Instagram.com)
d32swb5

Podziel się opinią

Share
d32swb5
d32swb5