Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska urodzi dziewczynkę. Wygadała się obsługa sklepu

Agnieszka Kaczorowska nie kryła zdziwienia, gdy obsługa jednego ze sklepów zdradziła za nią, jakiej płci dziecka się spodziewa. Choć aktorka próbowała dyplomatycznie wybrnąć z całej sytuacji, internauci nie mają wątpliwości. Gwiazda "Klanu" urodzi dziewczynkę.

Agnieszka Kaczorowska urodzi dziewczynkę. Wygadała się obsługa sklepuŹródło: ONS.pl
d4h3jkp
d4h3jkp

Agnieszka Kaczorowska już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Wraz z mężem, Maciejem Pelą, skrupulatnie przygotowuje się do przyjścia maleństwa na świat. Nie tylko uczęszcza na zajęcia i masaże dla kobiet w ciąży, ale również prowadzi swój program na YouTube pt. "Będę mamą". Rozmawiając z ekspertami, sama uczy się podstaw macierzyństwa.

Aktorka chętnie chwali się też coraz bardziej zauważalnymi krągłościami i z dumą opowiada o przebiegu swojej ciąży. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z mężem trzymają balony z napisami "girl" i "boy". Zachęciła internautów, aby zgadywali, jakiej płci będzie ich pociecha. "Zabawę" zepsuła jedna z fanek, która wyjawiła, że Kaczorowska spodziewa się córeczki. Skąd to wie?

Jak się okazało, obsługa jednego ze sklepów, którego klientką była gwiazda "Klanu", wyjawiła przez przypadek całą tajemnicę.

d4h3jkp

"Dziewczynka. Jakiś sklep, w którym kupowaliście wyprawkę, zdradził" - napisała jedna z internautek.

Wpis został od razu zauważony przez Kaczorowską. "My nikomu nie zdradzaliśmy, więc pytanie: skąd takie info?" - spytała zaskoczona tancerka.

"Nie pamiętam nazwy sklepu, dodali InstaStory, jak wchodzisz do sklepu i podpisali, że Państwo Pela robili wyprawkę dla swojej córki" - dodała fanka. Jej słowa potwierdziła też inna internautka.

"W sumie zgadując, każdy ma 50 proc. szans... Sklep również" - próbowała zakończyć dyplomatycznie Kaczorowska.

d4h3jkp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h3jkp