ycipk-192zgs

Agnieszka Kaczorowska urodzi dziewczynkę. Wygadała się obsługa sklepu

Agnieszka Kaczorowska nie kryła zdziwienia, gdy obsługa jednego ze sklepów zdradziła za nią, jakiej płci dziecka się spodziewa. Choć aktorka próbowała dyplomatycznie wybrnąć z całej sytuacji, internauci nie mają wątpliwości. Gwiazda "Klanu" urodzi dziewczynkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska spodziewa się pierwszego dziecka
Agnieszka Kaczorowska spodziewa się pierwszego dziecka (ONS.pl)
ycipk-192zgs

Agnieszka Kaczorowska już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Wraz z mężem, Maciejem Pelą, skrupulatnie przygotowuje się do przyjścia maleństwa na świat. Nie tylko uczęszcza na zajęcia i masaże dla kobiet w ciąży, ale również prowadzi swój program na YouTube pt. "Będę mamą". Rozmawiając z ekspertami, sama uczy się podstaw macierzyństwa.

Aktorka chętnie chwali się też coraz bardziej zauważalnymi krągłościami i z dumą opowiada o przebiegu swojej ciąży. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z mężem trzymają balony z napisami "girl" i "boy". Zachęciła internautów, aby zgadywali, jakiej płci będzie ich pociecha. "Zabawę" zepsuła jedna z fanek, która wyjawiła, że Kaczorowska spodziewa się córeczki. Skąd to wie?

ycipk-192zgs

Jak się okazało, obsługa jednego ze sklepów, którego klientką była gwiazda "Klanu", wyjawiła przez przypadek całą tajemnicę.

"Dziewczynka. Jakiś sklep, w którym kupowaliście wyprawkę, zdradził" - napisała jedna z internautek.

Wpis został od razu zauważony przez Kaczorowską. "My nikomu nie zdradzaliśmy, więc pytanie: skąd takie info?" - spytała zaskoczona tancerka.

"Nie pamiętam nazwy sklepu, dodali InstaStory, jak wchodzisz do sklepu i podpisali, że Państwo Pela robili wyprawkę dla swojej córki" - dodała fanka. Jej słowa potwierdziła też inna internautka.

ycipk-192zgs

"W sumie zgadując, każdy ma 50 proc. szans... Sklep również" - próbowała zakończyć dyplomatycznie Kaczorowska.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-192zgs

ycipk-192zgs
ycipk-192zgs