placeholder_3mwhc5

Przygotowania do macierzyństwa pochłaniają Agnieszkę Kaczorowską. Idą pełną parą

Tancerka i aktorka przygotowuje się do życiowej roli, roli mamy. Myśli już o komfortowym gniazdku dla powiększającej się rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (ONS.pl)
placeholder_3mwhc5

Agnieszka Kaczorowska w 2018 r. wyszła za mąż z Macieja Pelę. Para postanowiła nie zwlekać z decyzją o dziecku. Zaledwie kilka miesięcy po ślubie okazało się, że wkrótce ich rodzina się powiększy.

Tancerka, by skupić się na przygotowaniach do roli mamy, zrezygnowała z nowych propozycji zawodowych. Ograniczyła się tylko do najważniejszych projektów. - Na razie w całości pochłania mnie szkoła i życie prywatne - teraz przygotowania do macierzyństwa –-cytuje jej wypowiedź "Rewia".

Choć dziecko ma przyjść na świat dopiero wczesnym latem, przygotowania do jego powitania idą pełną parą. Aktorka, jak podaje kolorowa prasa, kompletuje wyprawkę i szuka mebli do dziecięcego pokoju. Co więcej, razem z mężem rozpoczęła poszukiwania nowego mieszkania.

placeholder_3mwhc5

- My na razie mieszkamy w naszym skromnym mieszkanku i nie mielibyśmy miejsca na te wszystkie rzeczy. Myślimy nad tym, żeby znaleźć coś większego. Siłą rzeczy miejsce będzie nam potrzebne – wyznała w rozmowie z "Plejadą".

Na razie płeć wyczekiwanego przez nich dziecka jest owiana tajemnicą. Przyszli rodzice raczej nie wypowiadają się na ten temat. Najważniejsze, jak od początku podkreślała tancerka, by było zdrowe.

Jak się okazuje, niecierpliwe wyczekiwanie na maleństwo obfituje w niespodzianki. - Jak czasem je podglądamy na badaniach, to rusza się bardzo i to w rytmie - powiedziała na łamach "Rewii" tancerka. Nie wykluczone, że pasja, którą dzielą rodzice może stać się w przyszłości przeznaczeniem ich pociechy. - Jest na to potencjał - podsumował dowcipnie Pela w tygodniku.

Zobacz także: Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

placeholder_3mwhc5
placeholder_3mwhc5
placeholder_3mwhc5
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3mwhc5