Trwa ładowanie...
doc7194

Agnieszka Sienkiewicz skomentowała plotki o bankructwie. "Bardzo ciekawy news z d…"

Aktorka podziękowała za troskę i darmową reklamę swojego sklepu. Zapewnia, że jej biznes ma się dobrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka, młoda mama i bizneswoman zdementowała plotki o rychłym bankructwie
Aktorka, młoda mama i bizneswoman zdementowała plotki o rychłym bankructwie (Instagram.com)
doc7194

- Portale plotkarskie piszą dziś , ze moje Esy floresy są na skraju bankructwa. Cholera, zawsze dowiaduję się ostatnia. Bardzo ciekawy news z d… - napisała Sienkiewicz na Instagramie.

Przypomnijmy, że tygodnik "Świat i ludzie" opublikował wypowiedź anonimowego znajomego aktorki, który mówił:

doc7194

- Agnieszka chciała założyć przyjazne miejsce dla wszystkich młodych mam. Działała sercem, teraz musi posłuchać rozumu, realnie spojrzeć, że to biznes, który musi zarabiać, inaczej upadnie.

Aktorka, mama 2-letniej Zosi i założycielka sklepu z ubrankami i akcesoriami dla dzieci poleciła redaktorom zmienić źródło informacji, bo choć jej marka działa dość krótko, to podobno ma się dobrze. Podziękowała przy tym za troskę i darmową reklamę.

- Esy floresy to mój pomysł na połączenie stacjonarnego sklepu z najpiękniejszymi ubrankami, zabawkami i akcesoriami do dziecięcych pokoików oraz przestrzeni, w której będą się odbywały warsztaty, czytanie bajek oraz akcje charytatywne – pisała na stronie sklepu.

Aktorka obecnie jest pochłonięta pracą na planie serialu "Przyjaciółki".

doc7194

- Agnieszka Sienkiewicz przyznała, że prowadzenie sklepu to spore wyzwanie i wymaga od niej pełnego zaangażowania, umiejętności biznesowych. Gdy weszła na plan kolejnego sezonu "Przyjaciółek" musiała trochę odpuścić - czytamy na portalu Super Seriale.

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194