Trwa ładowanie...
d3lfaj7

Agnieszka Włodarczyk rozstała się z chłopakiem. Wszyscy im kibicowali

Kiedy na jaw wyszły informacje, że aktorka jest szczęśliwa u boku Macieja Grendy, wszyscy wróżyli im sukces. Niestety, prawda okazała się zgoła inna, a ich drogi już się rozeszły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk (Instagram.com)
d3lfaj7

Na początku sierpnia okazało się, że Agnieszka Włodarczyk po rozstaniu z tajemniczym Gabrielem znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Utalentowany uczestnik "The Voice of Poland", Maciej Grenda, znalazł się nagle na językach wszystkich. Para unikała pokazywania się razem publicznie, nie opowiadała w mediach o swojej relacji. Kilka razy zrobiono im zdjęcia z ukrycia, których także nie komentowali.

Grenda regularnie zamieszczał natomiast zdjęcia z ukochaną w mediach społecznościowych. Kiedy obecnie wejdziemy na jego profil na Instagramie, nie znajdziemy tam ani jednej fotki z Włodarczyk.

d3lfaj7

Choć ostatnio plotkowano, że zakochani zamieszkali razem, to nam udało się dowiedzieć, że para niedawno się rozstała.

- Agnieszka i Maciej nie są już razem. Ich drogi się rozeszły, a każde z nich poszło w swoją stronę - zdradza nam nasze źródło.

Osoby z otoczenia Włodarczyk sugerują, że Grenda jako początkujący artysta chciał zasmakować trochę show-biznesu i zacząć bywać na dużych branżowych imprezach. Jaki był powód rozstania? Tego na razie nie wiadomo, ale podobno "złożyło się na to wiele czynników".

Mamy nadzieję, że Agnieszka Włodarczyk w końcu znajdzie szczęście i mężczyznę, z którym spędzi resztę życia.

ZOBACZ TAKŻE: Najgłośniejsze romanse wakacji. "W sercu gwiazd ciągle maj"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3lfaj7

Podziel się opinią

Share
d3lfaj7
d3lfaj7