Trwa ładowanie...

Agnieszka Włodarczyk zamieszkała z partnerem. Niedawno nie chciała o tym słyszeć

Według najnowszych doniesień gwiazda już nie mieszka sama. Ukochany Włodarczyk miał wprowadzić się do jej domu we wrześniu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Włodarczyk zamieszkała z partnerem. Niedawno nie chciała o tym słyszećŹródło: Instagram.com
d2gwmoj

Aktorka od niedawna spotyka się z nowym chłopakiem. Jest nim o 9 lat młodszy od Włodarczyk piosenkarz, Maciej Grenda, którego możecie kojarzyć z "The Voice of Poland". Wszystko wskazuje na to, że świeża miłość ma się doskonale. Według informatora "Faktu" związek przeszedł na kolejny poziom - wspólne mieszkanie.

Co ciekawe, jeszcze niedawno plotkowano, że Włodarczyk nie zamierza wprowadzać do własnego domu ukochanego mężczyzny. Miała obawiać się o swoją niezależność.

– Gdy Maciek zostawał u niej na noc, Agnieszka zauważyła, że nie panoszy się w jej domu i daje jej przestrzeń. To pomogło jej podjąć decyzję o wspólnym zamieszkaniu - twierdzi informator. To nie wszystko. Mężczyzna jest też bardzo zaradny, dba o dom i partnerkę.

d2gwmoj

– Maciek odciąża ją w wielu domowych sprawach, gotuje obiady i świetnie opiekuje się jej zwierzętami. Ona widzi same plusy tej sytuacji - czytamy w "Fakcie".

Włodarczyk, jak na pewno pamiętacie, ma za sobą burzliwy związek z Mikołajem Krawczykiem. Znajomość rozkwitała w świetle fleszy, zakończyła się również bardzo medialne. Teraz aktorka jest ostrożna i nie dzieli się z fanami (ani mediami) szczegółami dotyczącymi relacji miłosnych. Czyżby 38-latka w końcu znalazła "tego jedynego"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2gwmoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gwmoj