Trwa ładowanie...
daip1e2

Agnieszka Włodarczyk znowu zakochana. Macieja Grendę pamiętamy z "The Voice of Poland"

Agnieszka Włodarczyk spotyka się z przystojnym Maciejem Grendą. Mieliśmy okazję okazję poznać go w "The Voice of Poland". Zdjęcie, które opublikował na Instagramie, mówi wszystko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk (East News, Fot: East News)
daip1e2

Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy po rozstaniu z żeglarzem Gabrielem znalazła nową miłość. Teraz u jej boku możemy zobaczyć byłego uczestnika "The Voice of Poland". Para nawet pojawiła się razem na ślubie Rafała Maślaka.

Włodarczyk broni aktorów-amatorów: "Też nie ma wykształcenia aktorskiego"

Maciej Grenda zaistniał w telewizyjnym hicie TVP "The Voice of Poland" w 2015 roku. Chłopak z Gdyni dotarł aż do finału szóstej edycji show i nie mógł opędzić się od wielbicielek. Dzisiaj nadal śpiewa i komponuje, a dodatkowo zajmuje się modelingiem Nic dziwnego, że oczarował Agnieszkę Włodarczyk.

daip1e2

Ostatnio to właśnie jej ukochany potwierdził doniesienia na temat ich związku. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

U boku Macieja Agnieszka puściła w niepamięć nieudane związki. Jak ustalił "Fakt", tuż przed weselem Maślaka para spędziła razem swoje pierwsze wakacje i wypoczywała we Włoszech.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia!

daip1e2

Podziel się opinią

Share

daip1e2

daip1e2