Trwa ładowanie...
d2i65ar

Agnieszka Woźniak-Starak całuje się z mężem na stoku. Miłość kwitnie

Piotr Woźniak-Starak na instagramowym profilu opublikował urocze zdjęcie z żoną. Zakochani odpoczywają w górach. Nic więc dziwnego, że uwiecznili swoją "randkę" z ośnieżonymi szczytami w tle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak
Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak (ONS.pl)
d2i65ar

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak za kilka miesięcy będą świętować trzecią rocznicę ślubu. Na pewno znajdą sposób, by tę wyjątkową okazję odpowiednio celebrować. Jednak, póki co, cieszą się zimą. I to jaką! Małżonkowie razem ze znajomymi bawią we francuskim kurorcie Courchevel. W Alpach nie brakuje śniegu, ale i słońca, z którego dziennikarka i jej partner chętnie korzystają. Woźniak-Starak pochwaliła się krótkimi filmikami z resortu na swoim InstaStory - widać, że wszystkim humory dopisują.

Pawlikowski o Kulig: Nie umiałem sobie wyobrazić, że ona robi rzeczy, które robiła Zula

Wypad na narty jest dla Staraków okazją do spędzenia czasu tylko we dwójkę z dala od zawodowych obowiązków. Wygląda na to, że odpoczynek od zgiełku miasta im służy - wystarczy spojrzeć na zdjęcie, którym pochwalił się Piotr. Widać na nim, że po 2,5 roku od ślubu i on, i jego żona wciąż są w sobie zakochani.

Woźniak-Starak nie jest pierwszym mężem Agnieszki. Szulim, bo tak wcześniej nazywała się gwiazda telewizji, do 2015 roku była żoną Adama Badziaka. Rozwiedli się po 7 latach małżeństwa. Co ciekawe, kiedy dziennikarka poznała swojego drugiego męża, wciąż była żoną pierwszego. Było to bowiem we wrześniu 2014 r.

d2i65ar

Kiedy rok później producent filmowy oświadczył się ukochanej, Szulim od niedawna była rozwódką. Jej pierwsze małżeństwo rozpadło się w 2012 r., jednak ani ona, ani Badziak nie spieszyli się do sformalizowania rozstania. Nowa miłość Agnieszki wszystko zmieniła.

Jak podobają wam się zakochani Starakowie?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2i65ar

Podziel się opinią

Share
d2i65ar
d2i65ar