Trwa ładowanie...
dn51pfu

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Czeka ją operacja?

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła los swojego męża. Tym razem to dziennikarka uległa poważnemu wypadkowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Czeka ją operacja?
Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Czeka ją operacja? (East News)
dn51pfu

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek

Agnieszka Woźniak-Starak, jak i jej małżonek nie mają ostatnio zbyt wiele szczęścia. Niedawno media obiegły zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka, który uległ wypadkowi i ma kontuzjowaną nogę. Pomimo urazu przyjechał do swojej żony na Mazury, która celebrowała tam swoje 39. urodziny. Najwidoczniej klątwa przeszła na dziennikarkę, która spadła ze stołu i prawdopodobnie złamała rękę. Kontuzja jest ponoć na tyle poważna, że wymagana będzie operacja.

ZOBACZ TEŻ: Komu Agnieszka Woźniak-Starak wróży karierę po "Big Brotherze"

Małżonkowie pokazali jednak, że mają do tego spory dystans. Na pytanie jednej z internautek, czy Agnieszka doznała urazu, spadając z konia, Piotr odpowiedział krótko: "Nie, ze stołu". Internauci docenili poczucie humoru i szybko zasypali ich lawiną komentarzy.

dn51pfu

"O Boziu... Aga, zawsze wiedziałam, że jesteś empatyczna, ale że aż tak".

"Przepraszam za śmiech, ale to zabawnie urocze".

"Nieszczęścia chodzą parami. Dużo zdrówka!"

Życie prywatne Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd TVN. Dziennikarka i prezenterka telewizyjną karierę rozpoczynała w TVP, jednak od 2013 r. pracuje wyłącznie dla obecnej stacji. W latach 2016-2018 prowadziła "Amerykę Express", a ostatnio mogliśmy oglądać ją w roli prowadzącej "Big Brother Arena".

W sierpniu 2016 r. dziennikarka wyszła za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka, producenta filmowego, syna miliarderów Jerzego Staraka i Anny Woźniak-Starak.

dn51pfu

Podziel się opinią

Share

dn51pfu

dn51pfu