Trwa ładowanie...
d1ico3j

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie gwiazd w obliczu życiowej tragedii

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz trudne chwile. Trwają poszukiwania jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka, w okolicach jeziora Kisajno na Mazurach. Robert Biedroń, Karolina Korwin-Piotrowska, Marcelina Zawadzka i inne gwiazdy okazały wsparcie gwieździe TVN.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała wsparcie od gwiazd w obliczu tragedii męża
Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała wsparcie od gwiazd w obliczu tragedii męża (East News, Fot: East News)
d1ico3j

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany jest od niedzielnego poranka, kiedy znaleziono łódź, którą płynął po mazurskim jeziorze Kisajno. Do poszukiwań w poniedziałek po południu włączyli się ponownie ratownicy MOPR na łodziach - informowała reporterka Wirtualnej Polski Magdalena Raducha. Udało się jej również dowiedzieć, że miejscowa policja otrzymała informację o wysłaniu na miejsce Wojsk Obrony Terytorialnej.

ZOBACZ TAKŻE: Szulim: "Obejrzeliśmy film z naszego ślubu, bardzo płakałam"

d1ico3j

- Zaginiony to faktycznie osoba, o której donoszą media - zdradził nam w poniedziałek rano Krzysztof Stodolny, rzecznik olsztyńskiej prokuratury. Potwierdził tym samym, że poszukiwany 39-latek to Piotr Woźniak-Starak.

Podczas letniego wypadu na Mazurach, wraz z mężem była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka TVN otrzymała ogromne wsparcie od innych gwiazd.

Pod jej ostatnim zdjęciem w social mediach, które dodała dzień przed tragedią, posypała się lawina komentarzy. Zresztą spójrzcie sami.

d1ico3j

- Jestem w ogromnym szoku!!! Sercem z Tobą i Piotrem! (Robert Biedroń)

- Mam nadzieje ze ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko trzymaj się. (Marcelina Zawadzka)

- Agnieszka trzymaj się jak najsilniej. (Karolina Korwin-Piotrowska)

- Agnieszko, w tych ciężkich chwilach jedynie pozostaje mi życzyć ci siły i wiary. Trzymaj się. (Radosław Palacz; uczestnik minionej edycji "Big Brothera")

d1ico3j

- Siły i wiary kochana - trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie. (Natalia Janoszek)

- Agnieszka, trzymaj się. Jestem z tobą! Mam nadzieję jednak, że wszystko skończy się dobrze. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Bądź silna. (Iwona Węgrowska)

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1ico3j

d1ico3j
d1ico3j