Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak nie wróci do TVN-u? Tabloid jest o tym przekonany

Agnieszka Woźniak-Starak od jakiegoś czasu głośno mówiła o zmianie branży. Czy rzeczywiście zrezygnuje z dziennikarstwa?

Share
Agnieszka Woźniak-Starak nie wróci do TVN-u? Tabloid jest o tym przekonanyŹródło: East News
d1ody2a

Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością jest jedną z największych gwiazd w TVN-ie. Edward Miszczak darzy ją ogromną sympatią i ma do niej wielkie zaufanie. Po tragedii, jaka spotkała dziennikarkę, wycofała się z ona z życia publicznego i na razie nie myśli o powrocie do pracy. Dyrektor programowy stacji wyznał, że to od Agnieszki zależy, kiedy wróci na antenę.

ZOBACZ: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry" w towarzystwie Zosi Ślotały

Na razie w programie "Big Brother" Agnieszkę Woźniak-Starak zastąpiła Gabi Drzewiecka. "Super Express" informuje, że dziennikarka już od dłuższego czasu miała zastanawiać się nad zmianą branży.

d1ody2a

- Zrobienie kiedyś kampanii wyborczej, praca poważniejsza przy takiej kampanii to rzecz, którą chciałabym zrobić. Nie sądzę, żebym zawsze pracowała w telewizji. A jedno drugie wyklucza. Nigdy w życiu, będąc na antenie, nie zaangażuję się w to, bo byłoby to nieetyczne. Marketing polityczny mnie strasznie kręci - mówiła niedawno Agnieszka.

To jednak nie był koniec planów Agnieszki.

- Chciałabym kiedyś jakąś reklamę wyreżyserować, może jakiś program telewizyjny. Ja kompletnie nie jestem przywiązana do siebie na antenie. Myślę, że ja ucieknę z tej anteny szybciej, niż się wszyscy spodziewają.

Czy Agnieszka Woźniak-Starak rzeczywiście odejdzie z telewizji?

d1ody2a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1ody2a
d1ody2a