Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak zbliżyła się do teściowej

Trudne chwile w życiu prywatnym Agnieszki Woźniak-Starak i Anny Woźniak-Starak sprawiły, że panie zbudowały silną więź. Są dla siebie wielkim oparciem.

Agnieszka Woźniak-Starak zbliżyła się do teściowejŹródło: ONS.pl
d3sdv02
d3sdv02

W sierpniu na jeziorze Kisajno doszło do tragedii w wyniku której zginął Piotr Woźniak-Starak. Agnieszka Woźniak-Starak zaszyła się w domu w otoczeniu bliskich i rodziny. Razem z teściową, Anną Woźniak-Starak dużo rozmawiały, dodawały sobie sił i były dla siebie wielkim oparciem. Jak donosi "Super Express", to je bardzo zbliżyło.

- Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Na pewno nie zostawią jej samej sobie - zdradza informator tabloidu.

ZOBACZ: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry" w towarzystwie Zosi Ślotały

Kiedy w 2014 r. media obiegła informacja, że Agnieszka spotyka się z milionerem, aż huczało od plotek. Niektórzy spekulowali nawet, że dziennikarka nie jest lubiana przez Annę Woźniak-Starak. Mama Piotra miała uważać, że ta relacja to mezalians, a kontrowersyjna prezenterka kompletnie nie pasuje do jej syna.

d3sdv02

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie szybko jednak udowodnili, że są dla siebie stworzeni, a rodzina producenta filmowego wspiera ten związek i bardzo mu kibicuje.

Woźniak-Staraka nigdy nie ukrywała też, że dla wielu teściowych nie byłaby idealną synową.

- Myślę, że żyjemy dość intensywnie. Jesteśmy taką oryginalną parą. Ja nie jestem osobą, która w domu gotuje rosół i zakłada kapcie - mówiła w wywiadach.

Obecnie ma bardzo silną więź z mamą Piotra i są dla siebie wielkim oparciem.

d3sdv02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3sdv02