Trwa ładowanie...
d227u00

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na premierze "Ukrytej gry" w Gdyni?

Po tragicznych wydarzeniach z sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak nie pokazywała się publicznie. Pojawi się jednak na premierze "Ukrytej gry" w Gdyni, by uczcić pamięć tragicznie zmarłego męża.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na premierze "Ukrytej gry" w Gdyni
Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na premierze "Ukrytej gry" w Gdyni (Instagram.com)
d227u00

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu przeżyła osobisty dramat. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak wypadł z łódki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Mężczyzna był poszukiwany przez kilka dni. Został znaleziony w czwartek 22 sierpnia, po 5 dniach intensywnych poszukiwań.

Od tego czasu Agnieszka Woźniak-Starak nie pokazywała się publicznie. Udało się ją sfotografować jedynie na uroczystej mszy w intencji zmarłego.

Dziennikarka wyłączyła możliwości komentowania jej postów na Instagramie. Dopiero w niedzielę 8 września opublikowała zdjęcie magnolii, którą dostała, dziękując jednocześnie bliskim, którzy nadal ją wspierają, a także życząc powodzenia Gabi Drzewieckiej — nowej prowadzącej show "Big Brother".

Mąż Agnieszki Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym, który założył firmę Watchout Productions. To dzięki niej mogliśmy zobaczyć "Bogów" czy "Sztukę kochania". Podczas 44 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni będzie miała premierę najnowsza produkcja "Ukryta gra".

Film z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem obejrzy również Agnieszka Woźniak-Starak. Rzeczniczka prasowa festiwalu Magdalena Jacoń przyznała, że udział wdowy po zmarłym Piotrze Staraku jest potwierdzony. Dziennikarka chce uczcić tym samym pamięć o zmarłym mężu.

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00