Trwa ładowanie...
d4388mj

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie ukochanego męża

29 sierpnia o godz. 19.00 przed kościołem w Konstancinie-Jeziornie zebrali się żałobnicy po Piotrze Woźniaku-Staraku. Na miejscu pojawiła się również żona zmarłego.
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża. Piotr Woźniak-Starak w lipcu skończył 39 lat
Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża. Piotr Woźniak-Starak w lipcu skończył 39 lat (AKPA)
d4388mj

Chwilę przed 21.00 zakończyła się msza żałobna w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyli rodzina i znajomi producenta filmowego.

Do Konstancina-Jeziorny przyjechali m.in. Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Kinga Rusin i Xawery Żuławski.
Zobacz też: Pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka

"Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać.Tylko Twoja. A.W.S" - napisała prezenterka TVN w nekrologu zamieszczonym dzisiaj na łamach "Gazety Wyborczej".

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na terenie jeziora Kisajno. Około godz. 4 rano miejscowe służby dostały informację o łodzi zakłócającej ciszę nocną. Policjanci, którzy przybyli na miejsce znaleźli pustą motorówkę.

Po 4 dniach poszukiwań ciało producenta zostało znalezione przez płetwonurków w odległości 400 m od mazurskiej posesji Woźniaków-Staraków.

d4388mj

Podziel się opinią

Share

d4388mj

d4388mj