Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie ukochanego męża

29 sierpnia o godz. 19.00 przed kościołem w Konstancinie-Jeziornie zebrali się żałobnicy po Piotrze Woźniaku-Staraku. Na miejscu pojawiła się również żona zmarłego.

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie ukochanego mężaŹródło: AKPA
d32eret
d32eret

Chwilę przed 21.00 zakończyła się msza żałobna w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyli rodzina i znajomi producenta filmowego.

Do Konstancina-Jeziorny przyjechali m.in. Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Kinga Rusin i Xawery Żuławski.

Zobacz też: Pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka

"Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać.Tylko Twoja. A.W.S" - napisała prezenterka TVN w nekrologu zamieszczonym dzisiaj na łamach "Gazety Wyborczej".

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na terenie jeziora Kisajno. Około godz. 4 rano miejscowe służby dostały informację o łodzi zakłócającej ciszę nocną. Policjanci, którzy przybyli na miejsce znaleźli pustą motorówkę.

d32eret
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d32eret