Trwa ładowanie...
d29itcm

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Opublikowała pierwszy post po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak po ostatnich tragicznych wydarzeniach na jakiś czas zniknęła z życia publicznego. Dziennikarka postanowiła jednak wrócić do mediów społecznościowych po dłuższej przerwie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Opublikowała pierwszy post po śmierci męża
Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Opublikowała pierwszy post po śmierci męża (Forum, Fot: Jakub Porzycki)
d29itcm

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma teraz najlepszego czasu. 18 sierpnia 2019 r. zmarł jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Gwiazda przeżywa ogromny smutek i cały czas pozostaje w żałobie. Od tamtego czasu całkowicie wycofała się z przestrzeni życia publicznego.

Dziennikarka przestała również udostępniać jakiekolwiek treści na mediach społecznościowych. Sytuacja zmieniła się jednak w piątek, gdy Woźniak-Starak opublikowała pierwsze zdjęcie na swoim profilu na Instagramie.

"Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

d29itcm

"Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi 'Szlumi, ogarniesz to' i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję" (pisownia oryginalna) - dodała.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

d29itcm

Podziel się opinią

Share
d29itcm
d29itcm