Trwa ładowanie...
d1nwh7y

Agnieszka Woźniak-Starak robi miejsce pamięci dla męża. W domu w Konstancinie

Grób Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się w Fuledzie na Mazurach. Agnieszka Woźniak-Starak chce, aby miejsce pamięci męża znajdowało się też blisko niej.
Share
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem
Agnieszka Woźniak-Starak z mężemŹródło: East News
d1nwh7y

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża odcięła się od mediów. "Super Express" dotarł jednak do informacji, że dziennikarka ma zamiar wybudować dla Piotra Woźniak-Staraka miejsce pamięci przy willi Woźniak-Staraków w Konstancinie. Zasadziła już tam magnolię, którą dostała ostatnio w prezencie.

- Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne… Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama - pochwaliła się ostatnio na Instagramie.

ZOBACZ: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry" w towarzystwie Zosi Ślotały

Podobno w planach gwiazdy jest przerobienie ogrodu tak, aby wygospodarować tam zaciszne miejsce. Grób Piotra Woźniak-Staraka jest oddalony od Warszawy o 300 km, jednak nie wiadomo, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak będzie w stanie tam pojechać.

d1nwh7y

- Nie wiadomo, kiedy Agnieszka będzie w stanie pojechać do Fuledy. To miejsce kiedyś kojarzyło się ze wspaniałym azylem wśród mazurskiej przyrody. Teraz przywołuje dramatyczne wspomnienia. Nie ma się więc czemu dziwić, że chce mieć takie miejsce zadumy blisko siebie. Drzewo jest symbolem pamięci, ma wiele odniesień do życia i śmierci. To będzie bardzo osobiste, wręcz intymne dla niej miejsce - mówi w tabloidzie znajomy gwiazdy.

Mimo iż od śmierci Piotra Woźniak-Staraka minął miesiąc, śledczy wciąż badają okoliczności wypadku. Prowadzone jest postępowanie w sprawie spowodowania katastrofy na wodzie ze skutkiem śmiertelnym. Już wiadomo, że Ewa O., pasażerka motorówki Woźniak-Staraka, nie przyczyniła się do wypadku. Jest więc tylko świadkiem w sprawie.

Sekcja zwłok wykazała, że milioner był pod wpływem alkoholu.

d1nwh7y

Podziel się opinią

Share
d1nwh7y
d1nwh7y