ycipk-dq6g4p

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini. Fani zwrócili uwagę na zaskakująco mały biust

Agnieszka Woźniak-Starak w tej chwili ładuje baterie przed intensywną jesienią. Pokazała fanom zdjęcie z urlopu w bikini, a ci zwrócili uwagę na biust. Ich zdaniem prezenterka telewizyjna usunęła implanty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak będzie miała jesienią sporo pracy
Agnieszka Woźniak-Starak będzie miała jesienią sporo pracy (East News)
ycipk-dq6g4p

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich dniach intensywnie pracowała jako jedna z prowadzących Top of the Top Sopot Festival w Operze Leśnej. Zdaniem widzów nie sprawdziła się w tej roli. Na Instagramie pisali, że "była trochę zniesmaczona, wiecznie znudzona i ze sztucznym przyklejonym uśmiechem".

ZOBACZ TEŻ: Odporna na upały Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanej kurtce

ycipk-dq6g4p

Prezenterka telewizyjna odpoczywa teraz na Mazurach i zbiera energię na jeszcze bardziej pracowitą jesień. Na Instagramie pochwaliła się fanom, jak relaksuje się na urlopie i wrzuciła zdjęcie w bikini.

Selfie od razu wzbudziło duże zainteresowanie internautów, którzy skomentowali... biust Woźniak-Starak. Zdaniem fanów jest on podejrzanie małych rozmiarów. "Co się stało z biustem?", "Gdzie są piersi? Halo, 997!" - pytali z niedowierzaniem. Wielu komentujących sugerowało, że zdecydowała się usunąć implanty.

Waszym zdaniem faktycznie je usunęła, czy to wina kostiumu?

ycipk-dq6g4p
ycipk-dq6g4p
ycipk-dq6g4p
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-dq6g4p