Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak żałuje, że przyznała się do operacji biustu

Agnieszka Woźniak-Starak kilka lat temu powiększyła sobie biust, a później opowiedziała o tym w wywiadzie. Teraz tego żałuje.

Agnieszka Woźniak-Starak żałuje, że przyznała się do operacji biustuŹródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
d3bys4e
d3bys4e

Gwiazda nie stroni od operacji i często coś poprawia w swoim wyglądzie. Przed laty powiększyła sobie biust, a później żartowała w wywiadzie, że zrobiła to dla męża. Teraz żałuje tego wyznania:

– W wielu ludziach wzbudza to negatywne emocje. Chciałam być taka zabawna i taka szczera, przyznałam się do zrobienia biustu i dostałam za to manto. Dopisano do tego historię, która nie miała nic wspólnego z rzeczywistością. Wyciągnęłam z tego wnioski. I teraz, gdybym się nawet cała pocięła, to nigdy w życiu tego ze mnie nie wyciągnięcie. Nie warto o tym mówić – powiedziała w programie "Gala studio"

Zobacz także: "Big Brother" nie wylansuje żadnego celebryty?

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno skończyła 41 lat. Od kilkunastu lat robi karierę w telewizji. Obecnie prowadzi reaktywowany po 18 latach program "Big Brother".

d3bys4e

Prywatnie dziennikarka jest w związku małżeńskim z Piotrem Woźniakiem-Starakiem od 2016 roku. Para poznała się na charytatywnym balu TVN. Rok później milioner oświadczył się ukochanej na tej samej imprezie. Ślub odbył się w Wenecji.

Wcześniej była żoną Adama Badziaka, z którym rozwiodła się w 2015 roku.

d3bys4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bys4e