Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie mamą? Gwiazda skomentowała plotki

Agnieszka Woźniak-Starak trzymała się ostatnio na jednym zdjęciu za brzuch, a media zaczęły pisać o rzekomej ciąży. Ile w tym prawdy?

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie mamą? Gwiazda skomentowała plotkiŹródło: ONS.pl
d3m8fo1
d3m8fo1

Agnieszce Woźniak-Starak bardzo dobrze układa się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Prezenterka świetnie radzi sobie jako gospodyni programu "Big Brother", jej małżeństwo z milionerem wydaje się sielanką. Co jakiś czas pojawiają się plotki, że celebrytka myśli o dziecku. Ostatnio jeden z tabloidów zasugerował, że gwiazda zaszła w ciążę. Podstawą do tych doniesień było jedno ze zdjęć, na którym dziennikarka trzymała się za brzuch.

Ile jest prawdy w tych plotkach? Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała je w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

- Strach się złapać za brzuch w dzisiejszych czasach. Wiem, że to temat, który grzeje. Ciąże, śluby i rozwody to są tematy, które elektryzują ludzi. Chodź w moim przypadku są to nieprawdziwe przesłanki, to jest w nich jakiś optymizm. Lepiej o ciąży niż o rozwodzie - wyznała w wywiadzie.

Myślice, że Agnieszka zdecyduje się jeszcze na dziecko? Z rozmowy, której udzieliła kiedyś "Gali", wynikało, że nie wyklucza macierzyństwa, ale to "życie zweryfikuje wszystko".

d3m8fo1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m8fo1