Trwa ładowanie...

Agnieszkę i Piotra Woźniaka-Staraka czeka teraz wiele pracy. Odniosą sukces?

Choć film, którego producentem był Piotr, nie zdobył nagrody na festiwalu w Gdyni, milioner nie przestaje wierzyć w siebie. Przygotowuje teraz hit, w którym zagra gwiazdor Hollywood. Natomiast Agnieszkę czeka zupełnie nowe wyzwanie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszkę i Piotra Woźniaka-Staraka czeka teraz wiele pracy. Odniosą sukces?Źródło: East News
djplrlg

Jako producent, Piotr Woźniak-Starak ma już na koncie takie hity jak "Bogowie" i "Sztuka kochania". Chociaż film o życiu Michaliny Wisłockiej nie odniósł sukcesu na festiwalu filmowym w Gdyni, to zgromadził przecież ogromną publiczność w kinach. Piotr i Agnieszka nie wydają się przygnębieni werdyktem jury. Wręcz przeciwnie, para jest podekscytowana, ponieważ czeka ich teraz wiele pracy.

Piotr przygotowuje film, w którym główną rolę zagra hollywoodzki aktor William Hurt oraz Robert Więckiewicz. Tematem "The Coldest Play" będzie radziecko-amerykański mecz szachowy w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, w czasie kryzysu kubańskiego w 1962 r. Film zapowiada się obiecująco, także ze względu na zaangażowanie uznanych za granicą artystów, operatora Pawła Edelmena i scenografa Allana Starskiego.

Agnieszka Woźniak-Starak, zainspirowana pracą męża, zadebiutuje jako producentka filmowa, jednak w zupełnie innym filmie. Okazuje się, że dziennikarka przygotowuje autorski projekt związany z działalnością Don Vittorio Foundation For Wild Animals, fundacji pomagającej zwierzętom, której jest też ambasadorką. Jak gwiazda TVN poradzi sobie w tej nowej roli? Z pewnością mąż udzieli jej wielu trafnych wskazówek.

Agnieszka Woźniak-Starak: Celowo wycofaliśmy się z mężem z show-biznesu

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

djplrlg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djplrlg
djplrlg