Trwa ładowanie...
ds92xt1

Aktorowi grozi dożywocie. Wypłynęło upiorne zdjęcie

Rona Jeremy'ego oskarża się, że w latach 2014-19 dopuścił się szeregu brutalnych gwałtów. Do sieci wypłynęło niepokojące zdjęcie aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest zdjęcie z zatrzymania Rona Jeremy'ego
Jest zdjęcie z zatrzymania Rona Jeremy'ego (Getty Images)
ds92xt1

Serwis TZM dotarł do zdjęcia, jakie policjanci zrobili 67-letniej legendzie filmów dla dorosłych tuż po przeczytaniu mu zarzutów. Wywołuje ono ciarki, zwłaszcza jeśli mamy w pamięci, o co oskarża się aktora.

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

W latach 2014-2019 miał on zgwałcić kilka kobiet na terenie Zachodniego Hollywood. Pod koniec czerwca Jeremy usłyszał 8 zarzutów, w tym m.in. pobicia na tle seksualnym, gwałtu i wymuszenie penetracji obcym przedmiotem.

ds92xt1

Oskarżyciel zażądał ponad 6 mln dol. kaucji. Jeśli wszystkie zarzuty zostaną udowodnione, aktorowi grozi nawet dożywocie.

Kiedy o sprawie zrobiło się głośno, na policję w Los Angeles zgłosiło się kolejnych 25 domniemanych ofiar aktora, które oskarżają go o obłapianie i gwałty.

Ron Jeremy Getty Images
Ron Jeremy

Ron Jeremy nie przyznaje się do winy. Tuż po tym, jak usłyszał zarzuty, na jego Twitterze pojawił się następujący wpis: "Jestem niewinny wszystkich oskarżeń. Nie mogę się doczekać, gdy udowodnię moją niewinność w sądzie! Dziękuję wszystkim za wsparcie".

ds92xt1

Termin kolejnej rozprawy sędzia wyznaczył na 31 sierpnia.

W ciągu swej kilkudziesięcioletniej kariery Ron Jeremy zagrał w ponad 1500 filmach, pojawiając się na planach także "normalnych" produkcji. Grał również w teledyskach, miał swój program, a także markę alkoholi. Na całym świecie aktor traktowany był do tej pory jako ikona popkultury.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ds92xt1

Podziel się opinią

Share

ds92xt1

ds92xt1