Trwa ładowanie...
dzitise

Aleksandra Domańska pokazała się na kacu. Była wtedy w telewizji

Aleksandra Domańska potrafi śmiać się z samej siebie. Udowodniła to, publikując w mediach społecznościowych zabawny filmik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Domańska zachwyca naturalnością.
Aleksandra Domańska zachwyca naturalnością. (AKPA)
dzitise

Aktorka już nie raz pokazała, że ma spory dystans do show-biznesu, a swoich fanów traktuje niemal jak przyjaciół. Domańska nie obawia się upubliczniać zdjęć z przeszłości, na których nie wyglądała zbyt korzystnie.

Potrafi też poruszać tematy tabu, takie jak nierówne stawki aktorskie. Gwiazda szybko wyzbywa się negatywnych emocji i stara się emanować dobrą energią. Często rozbawia swoich fanów.

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

Mało kto, potrafiłby dobrać bardziej komiczny podpis do filmiku z aktorką niż ona sama. Aleksandra Domańska opublikowała fragment letniego wydania programu "Dzień dobry TVN", w którym była gościem. Kamera uchwyciła, jak kobieta łapczywie spogląda w kierunku stolika, po czym sięga po szklankę z wodą.

dzitise

Domańska podsumowała to słowami: "gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę". Nie ma pewności, czy aktorka rzeczywiście była na kacu, a może tylko rozwija swój talent komediowy? Jednak w lektury komentarzy jej znajomych wynika, że poprzednia noc obfitowała w rozrywki.

Uśmialiście się?

dzitise

Podziel się opinią

Share
dzitise
dzitise