Trwa ładowanie...
d45s6rj

Aleksandra Domańska zapłakana. Opowiedziała o ważnym problemie

Aleksandra Domańska chciałaby, aby kobiety głośno mówiły o swoich niedoskonałościach zamiast retuszować każde zdjęcie. Ostatnio dotknęła drażliwego tematu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Domańska o stawkach dla aktorek
Aleksandra Domańska o stawkach dla aktorek (ons.pl)
d45s6rj

Aleksandra Domańska znana jest z tego, że mocno walczy o prawa kobiet. Jest przeciwna wyretuszowanym okładkom magazynów i nierealistycznym zdjęciom na Instagramie. W mediach społecznościowych wielokrotnie podkreśla, że nie podoba jej się to, że fotografie publikowane w sieci i w gazetach zaburzają prawdziwy obraz rzeczywistości.

ZOBACZ: Domańska: "Od czasu programu gadam z ludźmi w metrze"

Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie okładki jednego z zagranicznych magaznów, na którym modelka jest bez makijażu, widać, że płakała. Domańska zaapelowała do polskich wydawców, aby odważyli się na taką sesję w naszym kraju.

d45s6rj

Przeczytaj: Aleksandra Domańska chwali się swoimi niedoskonałościami. Pomaga kobietom z samoakceptacją

Sama opublikowała zdjęcia, na których widać, jak płacze. Jedno z nich jest szczególnie mocne, a zwłaszcza powód, który doprowadził aktorkę do łez.

- Tutaj sobie płakałam, bo dowiedziałam się, że zaproponowano mi połowę stawki, którą zaproponowano mojemu koledze. Role były równorzędne. Wypłakałam się, otarłam łzy i zawalczyłam o swoje - można przeczytać.

Ostatecznie Aleksandra Domańska wywalczyła tyle samo pieniędzy za rolę, co jej kolega. Natomiast absurdalne jest to, że w ogóle musiała to robić. Niestety, często można spotkać się z tym, zwłaszcza w świecie artystycznym, że kobiety są gorzej wynagradzane niż mężczyźni. Sporo mówiła też o tym Sonia Bohosiewcz na swoim Instagramie.

  Instagram.com
(Instagram.com)
d45s6rj

Podziel się opinią

Share
d45s6rj
d45s6rj