Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Aleksandra Kwaśniewska w formie. Gwiazda pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie zgrabnymi nogami. W komentarzach zaroiło się od komplementów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska (ONS.pl)
dvd7iaq

To już standard, że celebryci chwalą się za pośrednictwem mediów społecznościowych swoimi wysportowanymi ciałami. Tym razem na taki krok zdecydowała się Aleksandra Kwaśniewska. Córka byłego prezydenta opublikowała na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Gwiazda eksponuje na nim zgrabne nogi. Fotografia opisana została kilkoma hashtagami, z których wynika, że Kwaśniewska poleca spędzić wakacje w Katowicach.

Zdjęcie celebrytki w stroju kąpielowym może być dla niektórych osób dość zaskakujące. Kolorowa prasa wielokrotnie bowiem przyglądała się figurze Kwaśniewskiej. Nieraz sugerowano, że gwiazda ma problemy z utrzymaniem wagi. Sama Aleksandra całkiem niedawno odniosła się do wyglądu Anny Lewandowskiej i stwierdziła, że "nie ma takiego ciała" jak żona słynnego polskiego piłkarza.

dvd7iaq

Opublikowane na Instagramie zdjęcie zdaje się jednak zaprzeczyć temu, o czym powiedziała Kwaśniewska. Gwiazda może pochwalić się świetną figurą i zgrabnymi nogami. Doskonała forma nie umknęła oczywiście uwadze internatów. W komentarzach zaroiło się od pochlebnych opinii:

- Myślałam, że to Scarlett Johansson!

- Piękne foto!! Na kalendarz, na reklamę Retro lato, lat 80tych; - Zero brzuszka i szczuplutkie nozki!! Ja tez tak chce!! (pis. oryg.)

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq