ycipk-24uh9h

Aleksandra Kwaśniewska w naturalnej odsłonie. Pochwaliła się pięknym zdjęciem

Aleksandra Kwaśniewska postawiła na naturalność. Zdjęcie, które zamieściła na Instagramie urzeka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Kwaśniewska jest aktywna w mediach społecznościowych
Aleksandra Kwaśniewska jest aktywna w mediach społecznościowych (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
ycipk-24uh9h

Trend "no make up" w show-biznesie trwa od kilku sezonów. Modę na eksponowanie naturalnego piękna propagują szczególnie znane i lubiane panie. Aktorki, modelki, wokalistki, celebrytki pokazują w mediach społecznościowych coraz częściej zdjęcia, na których nie mają na sobie ani grama makijażu. Coraz chętniej też pokazują się w takiej naturalnej odsłonie publicznie i pozują na ściankach.

Za oceanem naturalnym wyglądem chwali się chociażby Salma Hayek, na rodzimym podwórku bez makijażu pokazują się m.in. Anna Dereszowska i Kasia Sawczuk.

Trendowi temu uległa także najwyraźniej Aleksandra Kwaśniewska, która jest znana z dystansu do siebie i dużego poczucia humoru. Nie bez dowcipu też podpisała najnowsze zdjęcie. Nie da się ukryć, hasztagi "#damawkapeluszu #co? #ojsory #miałobyćbaba #piespisał" wywołują uśmiech.

ycipk-24uh9h

Trzeba jednak przyznać, że naturalny look bardzo Aleksandrze Kwaśniewskiej służy. Cóż, w końcu promienna, muśnięta słońcem cera i uśmiech to wystarczająca ozdoba pięknej kobiety. Jesteśmy pod wrażeniem! A wam jak się podoba Kwaśniewska w takiej odsłonie?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24uh9h

ycipk-24uh9h
ycipk-24uh9h