Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś pokazała kuszące zdjęcie. Fani zachwyceni

Alicja Bachleda-Curuś świętuje Dzień Niepodległości w USA. Zdjęcie, które z tej okazji zamieściła w sieci, robi furorę wśród internautów.

Share
Alicja Bachleda-Curuś pokazała kuszące zdjęcie. Fani zachwyceni
Źródło: ONS.pl
d43sybm

Alicja Bachleda-Curuś nie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka rzadko publikuje zdjęcia w sieci i mocno chroni swoją prywatność. 4 lipca Stany Zjednoczone świętują Dzień Niepodległości. W związku z tym gwiazda zrobiła wyjątek i opublikowała fotkę.

ZOBACZ: Nowy związek Alicji Bachledy-Curuś: "Jest poszukiwaczką złota"

Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie z sesji zdjęciowej. Gwiazda siedzi na krześle w szlafroku z nadrukiem we flagę amerykańską. Nie da się ukryć, że aktorka wygląda zjawiskowo. Fani oszaleli z zachwytu.

d43sybm

"Przepiękna kobieta", "Pani Alu, jest pani przepiękną, niezwykle subtelną kobietą!", "Wyglądasz oszałamiająco", "Królowa" - czytamy w komentarzach.

Alicja Bachleda-Curuś od lat związana jest ze Stanami Zjednoczonymi. Aktorka przeprowadziła się za ocean, aby starać się o role w hollywoodzkich produkcjach. Co prawda, gwiazda nie ma na swoim koncie przełomowych występów, ale zasłynęła dzięki związkowi z Colinem Farrellem.

Para doczekała się syna, a o ich relacji pisał cały świat. Zakochani jednak rozstali się, ale wciąż utrzymują dobre relacje ze względu na dobro dziecka. Alicja Bachleda-Curuś potem związała się z Marcinem Gortatem, który również robi karierę za oceanem.

d43sybm

Niestety, i ta relacja zakończyła się kilka miesięcy temu. Obecnie aktorka jest singielką, która skupia się na rodzinie i karierze.

d43sybm

Podziel się opinią

Share
d43sybm
d43sybm